Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
27 Veebruar 2018
Pakri poolsaarel. Päev pärast EV100 pidu.
Ehkki olin plaaninud, et EV100 juubelipidustuste päeval võtan ma riiulilt oma poolikud Muhu sukad ja tikin neid teleka ees, oli reaalsus see, et päev kujunes liialt hakituks ja pikemat istumise aega ma sel päeval ei leidnudki. Ja järgmisel päeval läksime Pakri poolsaarele matkama.Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!
Muide, ma ei tea, kui kaua ma jaksan siin veel postitada. No raske on, kui kogu ekraan on erinevat reklaami täis. Sama ebamugavaks on tehtud teiste blogide jälgimine... korraga on ekraanil 2-3 reklaami, mõni hüplev ka. Soovitan teil mu pustitusi jälgida
FB kaudu või kasutage hoopis Bloglovin . Viimast kasutan teiste blogide jälgimiseks ka ise.

» Annelix posted @ 16:43 - Link - kommentaarid (2)
16 Veebruar 2018
Kollane koer.
Eelmisel aastal tikkisin oma kampsunile punasekirju ristpistes kuke. Nüüd kujundasin ühe kollase koerakese.Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia.
Tere tulemast ja ilusat kollase maakoera aastat!

» Annelix posted @ 09:44 - Link - kommentaarid (1)
08 Veebruar 2018
Värviline kleit.
See kleit sai alguse ühest kootud pluusist . Ma ei mäleta, kas see kudum oli juba ostetuna nii napp või jäi see lühikeseks pärast esimest pesu, igal juhul ei saanud ma sellega enam käia. Mõtlesin, et teen sellest hoopis ühe lihtsa koduse tuunika .Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia.

NB! See, et siin blogis on nüüd reklaam, ei ole minu soov, vaid foorumi omaniku otsus. Aga
www.katariina.eu on ikka reklaamivaba! Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:08 - Link - kommentaarid (2)
03 Veebruar 2018
Peapael.
Tegime ka peapaelast mõned suuremad fotod. Ja poolikust vaibast...Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:10 - Link - kommentaarid
01 Veebruar 2018
Õe tumehall kampsun.
Eelmisel sügisel postitas õde mulle portsu tumehalli üsna jämedat lõnga. Tahtis kampsunit - sellist suurt ja mugavat oversize raglaani, millel oleks kõrge kaelus ja toredad palmikud.Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:36 - Link - kommentaarid (2)
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

098468