Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
31 Mai 2018
Kevade värvid, mis kiirelt kaovad.
Öeldakse ju, et mis kiirelt tulnud, see kiirelt läinud. Tundub, et tänavu on nii ka kevadega. Vaatasin vanadel fotodelt, et õisi, mida täna siin näitan, sain eelmine ja üle-eelmine aasta pildistada tervelt 3 nädalat hiljem!Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 09:48 - Link - kommentaarid
22 Mai 2018
Hall piibelehekiri lehel.
Ehkki piibelehe õied on (vist eranditult kõik) valged, valisin sellele kirjale just halli lõnga.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:06 - Link - kommentaarid (1)
09 Mai 2018
Lillad palmikud ja suur krae.
Aprillikuus ilmus järjekordne ajakiri "Käsitöö", kuhu kirjutasin juhendi palmikutega mantli kudumiseks. Kuna seekord oli ajakirjas suurem tähelepanu pööratud just suurtele (XXL) suurustele, siis sain selle idee ühildaja ühe tellimustööga. Nimelt oli Urve juba ammu omale soovinud sooja, pikka ja pehmet kampsunit, millega ka soojemal talvel (ja külmal suveõhtul) õues jalutamas käia.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:12 - Link - kommentaarid (3)
01 Mai 2018
Paukjärve loodusrada ja poolikud randmesoojendajad.
Eile käisin hoopis matkamas. Kududa jõudsin vaid autos, kui sõitsime Paukjärve loodusrajani ja hiljem teel tagasi koju.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:54 - Link - kommentaarid
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

100484