Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
28 Juuli 2017
Tikandid Vikil, Saaremaal.
Saaaremal, Kuressaarest Kihelkonna poole sõites jääb teele Mihkli talumuuseum, kus on välja pandud Linda Pikkani käsitöö. Näituseks seatud tekid, padjad, sallid, jakid ja muud rõivad on kaunistatud uhkete värvikirevate tikanditega. Nii palju ilu ja fantaasiat ning mulle meelepäraseid uhkeid suuri lilli...Mu teises blogis on veel juttu ja palju pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:53 - Link - kommentaarid
25 Juuli 2017
Laisa Liisu lapikleit.
Esiteks, ei saanud ma ju olla kehvem kui tütreke, seega tahtsin ma omale ka üht uut kodust varrukatega suvekleiti. Teiseks, ei tahtnud ma oma kleidiga eriti palju vaeva näha...Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 18:39 - Link - kommentaarid (4)
18 Juuli 2017
Kui pole midagi selga panna (sellise suvega)...
Paar nädalat tagasi ütles Ann, et tal pole ühtegi kleiti, mida saaks SELLISTE ilmadega kodus kanda. No et kõik ta suvekleidid on kas õlapaeltega või varrukateta või siis kodus kandmiseks liiga ilusad. Aga vahest tahaks ikka kodus kleidiga ka olla... Isegi jahedamate suveilmadega...
Vaatasime kohe kapid-sahtlid-nagid üle. Sobivat kleiti tõesti ei leidnud. Küll aga jäi näppu üks teksapluus, mida tütar üldse kandnud ei ole. Mõtlesime koos, et teeme sellest kleidi.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:44 - Link - kommentaarid (2)
14 Juuli 2017
Värviline poekott.
Ühe koti õmblesin veel. Suvise moega poekoti. Seekord kasutasin ära tekstiilitrüki koolitusel tehtud vahva värvilise tööproovi.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:32 - Link - kommentaarid
10 Juuli 2017
Mu uus suur üliäge folgikott.
Mõni aeg tagasi ostsime osta.ee-st vana Läänemaa teki. Tekk oli määrdunud, pleekinud ja katkine. Keskel laiutas suur paigatud auk. Sellest tekist õmblesin endale suure koti.
Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:43 - Link - kommentaarid (2)
04 Juuli 2017
Sinine tikand ajakirjas.
Kehvapoolsetel suveilmadel on mõnus end diivanil kerra tõmmata ja kaunistada tikandiga mõni igav ühevärviline kleit või seelik.
Suvisesse ajakirja "Käsitöö" joonistasin oma seeliku siniste lilleväätidega mustri. Võrktikandis lilled sobivad hästi mõne linase või puuvillase rõivatüki äärde ning uskuge mind - tikkimine on imelihtne! Kui ei pea ka värve vahetama, läheb tikkimine eriti kiiresti.
Mu teises blogis on veel pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 09:32 - Link - kommentaarid (1)
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

100246