Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
24 Jaanuar 2018
Tagasi- ja edasivaade, 2.

Minu 2017. aasta oli peamiselt kudumi-aasta. Aasta jooksul valmisid 8 suuremat kampsunit, 4 väiksema töömahuga kampsunit, 9 mütsi...Mu teises blogis on eelmise aasta kokkuvõte ja käesoleva aasta plaanid ning pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 18:27 - Link - kommentaarid
16 Jaanuar 2018
Tagasi- ja edasivaade, 1. Oma tuba, oma luba!
Eelmise aasta üks olulisemaid märksõnu oli OMA TÖÖTUBA. Jah, mul on nüüd oma tuba.!!! See on tuba, kus ma saan rahulikult mõelda ja õmmelda. Ma koon ja heegeldan tavaliselt elutoas, sest seal on kõige parem loomulik valgus (2 suurt akent) ja mugavad diivanid. Ega nende tegevuste jaoks olegi üldjuhul vaja vaikust või palju ruumi. Aga õmblemiseks on hea, kui on eraldi tuba.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:43 - Link - kommentaarid (2)
11 Jaanuar 2018
Lilled seljal.
Peaksin küll koostama eelmise aasta kokkuvõtet, kuid see jääb järgmiseks korraks. Tahan hoopis näidata paari tikandit, mille tegin läinud sügise esimesel poolel.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:22 - Link - kommentaarid (2)
04 Jaanuar 2018
Tütre tumeroosad käpikud.
Head uut aastat! Olin detsembri alguses poja kindad just valmis saanud, kui tuli Ann oma murega - tema erkroosad Muhuhõngulised käpikud ei mahtunud enam kätte. Tuli uued kududa...
Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 17:40 - Link - kommentaarid (1)
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

099932