Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
17 August 2019
Kaelkirjakud võivad.
... ka pärast reisi painama hakata - kui pärast reisi kodus fotosid üle vaatasin, siis jäin imetlema loomade kenasid mustreid ja ei saanudki neid peast...
Joonistasin oma versiooni. Kes soovib - see proovib! Muster blogis...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:58 - Link - kommentaarid
09 August 2019
Tosin lavendlikotti.
Trükkisin taimedega kangale lehti. Kangast said lavendlikotid. Lavendlid kasvavad mul aias.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 16:02 - Link - kommentaarid (1)
05 August 2019
Oru park ja Tulivee ja...
Ida-Virumaal, Toilas asub kaunis Oru park. Mitmekesisele maastikule on rajatud erinevate osade ja vaadetega suur park, mis ületab oma mõõtmetelt näiteks Kadrioru parki. Sellega korralikult tutvumine võib võtta tunde ...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:57 - Link - kommentaarid (1)
01 August 2019
Ontika pankrannik.Kui juba Ida-Virumaale minna, siis tasub Jõhvi kandis teha suurelt teelt väike kõrvalepõige ranniku poole. Seal asub Eesti kõrgeim, kuni 55 meetrit üle merepinna ulatuv Ontika pankrannik, kus on näha erinevate ajastute värvilisi kihte.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:58 - Link - kommentaarid (1)
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

067973