Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
28 August 2017
Kastepiiskadega randmesoojendajad.
Kingituseks poja klassijuhatajale.Mu teises blogis on veel veidi juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:02 - Link - kommentaarid (1)
22 August 2017
Tagasihoidlik makramee.
Ema oli mulle kunagi toonud mingi veidra puuvillase lõngavihi. Sellest imepeenikesest, kuid mõnusast loodusvalget tooni träpsulisest lõngast (või pigem niidist) ei mõistnud ma midagi tarka teha. Lõikasin vihi hoopis pooleks ja sõlmisin bambusvarre ümber.
Mu teises blogis on veel veidi juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 09:06 - Link - kommentaarid
18 August 2017
Luikedega järves.
Mulle ekstreemsused eriti ei meeldi ning igasugustest reeglitest pean ma ka pigem kinni, aga üks asi tõmbab mind küll. Nimelt meeldib mulle ujuda siis, kui ei ole just kõige ilusam rannailm. Torm, vihm, äike, kõrged lained, päikeseloojang, tühi rand - see on nii müstiline ja ligitõmbav.
Nii me läksime tol tormisel päeval (kui päevauudistes soovitati pigem kodus istuda), kahe äikesepilve vahel, järvele ujuma. Kell oli täpselt kaheksa ja poisid olid silla pealt just vette roninud, kui kõrkjate vahelt ilmus välja luigepere ning suundus meie poole.
Mu teises blogis on veel veidi juttu ja palju pilte. Soovitan neid luigepere pilte tõesti vaadata! Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 07:06 - Link - kommentaarid
10 August 2017
Äkiline rapsipõllu jakike.
Mõnikord lihtsalt on minuga nii, et hommikul ärgates tuleb pähe mingi äkiline mõte, mis on nii tugev ja konkreetne, et ma pean sellega kohe kaasa minema, kõik muud plaanid kõrvale jätma ning tegutsema asuma. Seda jakikest hakkasingi kuduma just sellise hetkemõtte ajel.
Mu teises blogis on veel juttu ja palju pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:44 - Link - kommentaarid (3)
05 August 2017
Kaks kohta Saaremaal...
Ma olen nüüd küll Saaremaalt ammu tagasi, aga tahtsin veel mainida kahte kohta, kus saarel olles käia tasub ning sealhulgas lastes ka veidi tarkust ja huvi looduse, maailmaruumi või keemia vastu äratada saab.
Mu teises blogis on veel juttu ja palju pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 16:56 - Link - kommentaarid (1)
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

099968