Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
26 Aprill 2020
Tikitud muhu sukad on veel pooleli.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:53 - Link - kommentaarid
18 Aprill 2020
Kärbsed x 2
Kuigi töötan kodus, on viimasel ajal kudumiseks aega vähem. Üritan iga päev veidike hoopis õmmelda, sest siis saan üksi oma toas toimetada ning me laste ja abikaasaga häirime üksteist veidi vähem. Samas on palgatööd (töötan ülikoolis finantsalal) viimastel nädalatel pigem rohkem, nii et seegi võtab igast päevast oma osa. Paar korda olen eriolukorra ajal ka tööl kohal käinud - viimati ma seal kolleege ei kohanudki, aga sõnajalgadel olid üle poolte lehtede longu vajunud ja osad täiesti närbunud; teised lilled peavad paremini vastu...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:07 - Link - kommentaarid
11 Aprill 2020
Kärbsed kleidil on teel.
Kärbsed olid mind juba ammu kummitanud. Isegi enne, kui ma hakkasin kuduma oma muhu sukkasid. Esiti oli plaan kärbsed kampsunisse panna, aga kuna nüüd oli mul see ports lõnga, siis võtsin aasta lõpus veidike aega just endale ning hakkasin kuduma tuunikat või kleiti.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast! Häid pühi!

» Annelix posted @ 07:52 - Link - kommentaarid
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

100250