Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
25 Aprill 2018
Kirju jakk. Mannavaht sirelite ja krookustega.
Kui ma eelmisel aastal hakkasin Ilsele kampsunit kuduma, siis tutvusin muuhulgas ka Garnstudio enda DROPS Eskimo lõngale loodud disainidega ning mulle jäi silma üks vahva tekstuurse mustriga ja voltidega jakk.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:29 - Link - kommentaarid (1)
13 Aprill 2018
Käpikud Emmaste mustriga.
Kui saabud Eestisse aprillikuus, siis ei tea iial ette, mis ilm sind siin eest ootab. Eriti suur võib olla ehmatus, kui tuled Singapuri 30-kraadisest palavusest ja maandud Eestis värskeltsadanud 10-15 sentimeetrisesse valgesse lumevaipa. Need käpikud läksidki umbes nädal tagasi tervituskingituseks ühele sealtkandi härrasmehele, kes pidi mõneks päevaks välismaise kuumuse vahetama meie lumesupi vastu.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:57 - Link - kommentaarid
10 Aprill 2018
Hiigelkäpikud.
Seekordne kinda-tellimus tuli minu kunagisest töökohast Riigikontrollist, kus ametist lahkuvale riigikontrolörile sooviti kinkida asutuse nimega kirikindad. Teatavasti saab Alar Karise uueks töökohaks Eesti Rahva Muuseum, seega ühed villased kindad sobivad seda hetke meenutama küllMu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:37 - Link - kommentaarid
03 Aprill 2018
Käpajäljed ja tagurpidi maja.
Ma ei tea, kas kuskil on veel müügil veebruarikuu ajakirja "Käsitöö", aga ma olen juba ka maininud, et seal on koera käpajälje muster. Muster sobib hästi nii tikkimiseks kui ka kudumiseks. Proovisin mõlemad variandid mitu korda ka ise järgi.Mu teises blogis on veel pilte. Lisaks käsitööle panin sinna mõned pildi Tartu Tagurpidi majast. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:09 - Link - kommentaarid
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

098470