Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
16 Veebruar 2018
Kollane koer.
Eelmisel aastal tikkisin oma kampsunile punasekirju ristpistes kuke. Nüüd kujundasin ühe kollase koerakese.Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia.
Tere tulemast ja ilusat kollase maakoera aastat!

» Annelix posted @ 09:44 - Link - kommentaarid
08 Veebruar 2018
Värviline kleit.
See kleit sai alguse ühest kootud pluusist . Ma ei mäleta, kas see kudum oli juba ostetuna nii napp või jäi see lühikeseks pärast esimest pesu, igal juhul ei saanud ma sellega enam käia. Mõtlesin, et teen sellest hoopis ühe lihtsa koduse tuunika .Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia.

NB! See, et siin blogis on nüüd reklaam, ei ole minu soov, vaid foorumi omaniku otsus. Aga
www.katariina.eu on ikka reklaamivaba! Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:08 - Link - kommentaarid (2)
03 Veebruar 2018
Peapael.
Tegime ka peapaelast mõned suuremad fotod. Ja poolikust vaibast...Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:10 - Link - kommentaarid
01 Veebruar 2018
Õe tumehall kampsun.
Eelmisel sügisel postitas õde mulle portsu tumehalli üsna jämedat lõnga. Tahtis kampsunit - sellist suurt ja mugavat oversize raglaani, millel oleks kõrge kaelus ja toredad palmikud.Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:36 - Link - kommentaarid (2)
24 Jaanuar 2018
Tagasi- ja edasivaade, 2.

Minu 2017. aasta oli peamiselt kudumi-aasta. Aasta jooksul valmisid 8 suuremat kampsunit, 4 väiksema töömahuga kampsunit, 9 mütsi...Mu teises blogis on eelmise aasta kokkuvõte ja käesoleva aasta plaanid ning pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 18:27 - Link - kommentaarid
16 Jaanuar 2018
Tagasi- ja edasivaade, 1. Oma tuba, oma luba!
Eelmise aasta üks olulisemaid märksõnu oli OMA TÖÖTUBA. Jah, mul on nüüd oma tuba.!!! See on tuba, kus ma saan rahulikult mõelda ja õmmelda. Ma koon ja heegeldan tavaliselt elutoas, sest seal on kõige parem loomulik valgus (2 suurt akent) ja mugavad diivanid. Ega nende tegevuste jaoks olegi üldjuhul vaja vaikust või palju ruumi. Aga õmblemiseks on hea, kui on eraldi tuba.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:43 - Link - kommentaarid (2)
11 Jaanuar 2018
Lilled seljal.
Peaksin küll koostama eelmise aasta kokkuvõtet, kuid see jääb järgmiseks korraks. Tahan hoopis näidata paari tikandit, mille tegin läinud sügise esimesel poolel.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:22 - Link - kommentaarid (2)
04 Jaanuar 2018
Tütre tumeroosad käpikud.
Head uut aastat! Olin detsembri alguses poja kindad just valmis saanud, kui tuli Ann oma murega - tema erkroosad Muhuhõngulised käpikud ei mahtunud enam kätte. Tuli uued kududa...
Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 17:40 - Link - kommentaarid (1)
29 Detsember 2017
Kolm kuuli.
Jõulupühad möödusid meil üsna tavaliselt - pere oli koos ja õnneks keegi riidu ei läinud Mina tegin sel aastal erinevaid jõulukuule.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:26 - Link - kommentaarid (1)
20 Detsember 2017
Petlik lihtsus ruudus.
Kudusin uued sõrmikud pojale nr 2.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte ja muster ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 15:00 - Link - kommentaarid (2)
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

038524