Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
21 Mai 2020
Kiiresti on vaja ühte sooja kampsunit.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 08:37 - Link - kommentaarid
16 Mai 2020
Triiksärkidest seelik.
Vaatasin oma kogumiskappi ja avastasin, et seal on üsna palju siniseid triiksärke. Lisaks olin kunagi ühest teiseringi-poest soetanud ühe miniseeliku. No nii lühikese, et see küll ei saanud midagi varjata...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:43 - Link - kommentaarid
11 Mai 2020
Mohäärkampsun...
...on alustatud alumisest äärest. Kudusin paar ringi parempidid ning siis tegin hulga lühendatud ridasid, et sviiter jääks tagant pikem.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 15:24 - Link - kommentaarid
05 Mai 2020
Teksakleit.
Tänastel piltidel on teksakleit, mis on valminud ühest tuunikast, mis oli mulle puusadest kitsaks jäänud, ja peamiselt kolmest paarist teksapükstest.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 08:22 - Link - kommentaarid
26 Aprill 2020
Tikitud muhu sukad on veel pooleli.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:53 - Link - kommentaarid
18 Aprill 2020
Kärbsed x 2
Kuigi töötan kodus, on viimasel ajal kudumiseks aega vähem. Üritan iga päev veidike hoopis õmmelda, sest siis saan üksi oma toas toimetada ning me laste ja abikaasaga häirime üksteist veidi vähem. Samas on palgatööd (töötan ülikoolis finantsalal) viimastel nädalatel pigem rohkem, nii et seegi võtab igast päevast oma osa. Paar korda olen eriolukorra ajal ka tööl kohal käinud - viimati ma seal kolleege ei kohanudki, aga sõnajalgadel olid üle poolte lehtede longu vajunud ja osad täiesti närbunud; teised lilled peavad paremini vastu...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:07 - Link - kommentaarid
11 Aprill 2020
Kärbsed kleidil on teel.
Kärbsed olid mind juba ammu kummitanud. Isegi enne, kui ma hakkasin kuduma oma muhu sukkasid. Esiti oli plaan kärbsed kampsunisse panna, aga kuna nüüd oli mul see ports lõnga, siis võtsin aasta lõpus veidike aega just endale ning hakkasin kuduma tuunikat või kleiti.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast! Häid pühi!

» Annelix posted @ 07:52 - Link - kommentaarid
30 Märts 2020
Lapiline kampsun.
Kudusin oma pojale lapilise kampsuni. Esiti võiks ju arvata, et see kampsun on proovilappidest või hoopis vanadest kampsunitest kokku õmmeldud, aga tegelikult siiski mitte. Kasutades erinevatest projektidest järele jäänud lõngasid ning paari uut, spetsiaalselt selleks kampsuniks soetatud lõngatokki, kudusin kogu kampsuni siiski täitsa nullist.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast! Olge terved!

» Annelix posted @ 07:27 - Link - kommentaarid (2)
24 Märts 2020
Viimast korda Kreetast.
Ausõna, see on viimane postitus Kreeta saarest. Ma lihtsalt pean mõned asjad veel ära rääkima...
Kreetal ei saa head kohvi ja ühel tõelisel kohvihoolikul võib siin päris raske olla. No hästi, kes armastab väga kanget kohvi, siis see võib saarel küsida Kreeka kohvi, mis sarnaneb (või ongi samasugune) Türgi kohviga....Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast! Olge terve!

» Annelix posted @ 09:11 - Link - kommentaarid
17 Märts 2020
Kalami. Hüljatud küla Kreetal.
Loodan, et olete terved ja kui vähegi võimalik, saate kodus olla. Et viirusest mõtted eemale saada, kirjutasin teile ühes Kreeta mahajäätud külast.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 15:56 - Link - kommentaarid
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

083301