Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
18 Juuli 2017
Kui pole midagi selga panna (sellise suvega)...
Paar nädalat tagasi ütles Ann, et tal pole ühtegi kleiti, mida saaks SELLISTE ilmadega kodus kanda. No et kõik ta suvekleidid on kas õlapaeltega või varrukateta või siis kodus kandmiseks liiga ilusad. Aga vahest tahaks ikka kodus kleidiga ka olla... Isegi jahedamate suveilmadega...
Vaatasime kohe kapid-sahtlid-nagid üle. Sobivat kleiti tõesti ei leidnud. Küll aga jäi näppu üks teksapluus, mida tütar üldse kandnud ei ole. Mõtlesime koos, et teeme sellest kleidi.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:44 - Link - kommentaarid (2)
14 Juuli 2017
Värviline poekott.
Ühe koti õmblesin veel. Suvise moega poekoti. Seekord kasutasin ära tekstiilitrüki koolitusel tehtud vahva värvilise tööproovi.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:32 - Link - kommentaarid
10 Juuli 2017
Mu uus suur üliäge folgikott.
Mõni aeg tagasi ostsime osta.ee-st vana Läänemaa teki. Tekk oli määrdunud, pleekinud ja katkine. Keskel laiutas suur paigatud auk. Sellest tekist õmblesin endale suure koti.
Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:43 - Link - kommentaarid (1)
04 Juuli 2017
Sinine tikand ajakirjas.
Kehvapoolsetel suveilmadel on mõnus end diivanil kerra tõmmata ja kaunistada tikandiga mõni igav ühevärviline kleit või seelik.
Suvisesse ajakirja "Käsitöö" joonistasin oma seeliku siniste lilleväätidega mustri. Võrktikandis lilled sobivad hästi mõne linase või puuvillase rõivatüki äärde ning uskuge mind - tikkimine on imelihtne! Kui ei pea ka värve vahetama, läheb tikkimine eriti kiiresti.
Mu teises blogis on veel pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 09:32 - Link - kommentaarid (1)
26 Juuni 2017
Kampsun kolme päevaga?
Jah, nii oli mul plaanis... Et koon kolme päevaga ühe kampsuni valmis. Ja üldsegi mitte mingi liru ja pisikese. Hoopis korraliku ja suuuure, st pika ja laia oversize-kampsuni pidin ma nende kolme pooliku päevaga valmis kuduma.
Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:03 - Link - kommentaarid
21 Juuni 2017
Tütreke.
Lappasin veel fotosid, mis me Lennundusmuuseumis tegime, ning silma jäi paar toredat võtet Annist, kes sel kevadpäeval kandis minu heegeldatud jakikest, kübarat ja kotti.
Mu teises blogis on veel pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 08:35 - Link - kommentaarid (1)
19 Juuni 2017
Vest, mis iial valmis ei saa.

Selle vesti soetasin juba 2012. aastal kuskilt teise-ringi-poest. 60% shetlandi villa teeb vesti mõnusalt soojaks ning ülejäänu (akrüül ja nailon) peaks tagama vastupidavuse. Kokkuvõttes on vest üsna villase olemisega, aga õnneks mitte kare. Igal juhul nägi see välja nagu uus, aga minusugune (tikkija) vaatab ühevärvilist eset ikka kui potentsiaalset tikkimispinda - sest üks igav hall kudum tuleb ju tingimata millegagi täita.
Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:12 - Link - kommentaarid (1)
12 Juuni 2017
Vaata värve muuseumis!
Häid värvikombinatsioone leiab ikka loodusest, aga kui ilmad on kehvapoolsed või tuleb nädalavahetus mingil muul põhjusel veeta linnas, saab värvi- ja mustriinspiratsiooni ammutada hoopis muuseumist. Me käisime perega Tartu Ülikooli Loodusmuuseumis ja tuleb tõdeda, et positiivse elamuse sai nii seitsme kui ka 16-aastane laps. Eriti lummas meid sealne kivimite väljapanek.
Mu teises blogis on veel pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 08:26 - Link - kommentaarid
08 Juuni 2017
Valge vest.
Üle pika aja kudusin ma valget lõnga. Põimisin palmikuid soojaks valgeks vestiks.
Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu.

Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:09 - Link - kommentaarid
26 Mai 2017
Kevad on aias.
Mulle meeldib see aeg kevadest, kus kõik ei ole veel nii lokkavalt roheline. Metsaalused on kaunid, kuid mitte tihedad ega läbipääsmatud. Maanteel sõites võib näha neid maju, mis lopsaka suve varjus nähtamatuks jäävad ning aias saab rõõmustada iga uue tärganud õie või puhma pärast. Õhk liigub paremini ja sääski ka veel ei ole. Ja toomingalõhn...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Ja Muhu sukkadest on ka lõpus üks pilt.

Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 17:08 - Link - kommentaarid (2)
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

023493