Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
01 Juuli 2020
Laia-triibuline topp.
Ma pole vist ühegi kudumi puhul nii palju kahelnud, mõelnud, ümbermõelnud, harutanud, uuesti kudunud jne, kui selle topi puhul. Esialgu plaanisin pluusi tervenisti kududa mosaiik-tehnikas, nii nagu see lai triip. Paraku selgus õige pea, et nii jääb topp liiga soe ja raske ning lisaks on selline kude hirmus lõngaröövel, mistõttu oleks mul lõnga puudu jäänud. Seega otsustasin teha laiad triibud, millede vahel on kitsad mosaiik-tehnikas üleminekuread. Aga kas kõik triibud peaksid olema sama laiusega või võivad need olla erinevad, nii nagu parajasti lõngapütist tuleb? No ja siis veel topi enda pikkus...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:02 - Link - kommentaarid
24 Juuni 2020
Lühike kleidike.
Kui mu eelmine mandalakleit sai valmis, jäi sellest järgi päris palju värvilist heegelniiti. Mõtlesin pikalt, mida nende jääkidega veel peale hakata.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:42 - Link - kommentaarid
15 Juuni 2020
Pirita triibuline
... on taaskasutusMu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:44 - Link - kommentaarid
07 Juuni 2020
Paar lindu jakil.
... lilled pealekaubaMu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 08:48 - Link - kommentaarid
29 Mai 2020
Tikitud kaunitarid 2.
Andsin eile tellijale uued sukad üle.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:30 - Link - kommentaarid
21 Mai 2020
Kiiresti on vaja ühte sooja kampsunit.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 08:37 - Link - kommentaarid
16 Mai 2020
Triiksärkidest seelik.
Vaatasin oma kogumiskappi ja avastasin, et seal on üsna palju siniseid triiksärke. Lisaks olin kunagi ühest teiseringi-poest soetanud ühe miniseeliku. No nii lühikese, et see küll ei saanud midagi varjata...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:43 - Link - kommentaarid
11 Mai 2020
Mohäärkampsun...
...on alustatud alumisest äärest. Kudusin paar ringi parempidid ning siis tegin hulga lühendatud ridasid, et sviiter jääks tagant pikem.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 15:24 - Link - kommentaarid
05 Mai 2020
Teksakleit.
Tänastel piltidel on teksakleit, mis on valminud ühest tuunikast, mis oli mulle puusadest kitsaks jäänud, ja peamiselt kolmest paarist teksapükstest.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 08:22 - Link - kommentaarid
26 Aprill 2020
Tikitud muhu sukad on veel pooleli.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:53 - Link - kommentaarid
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

085151