Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
17 August 2019
Kaelkirjakud võivad.
... ka pärast reisi painama hakata - kui pärast reisi kodus fotosid üle vaatasin, siis jäin imetlema loomade kenasid mustreid ja ei saanudki neid peast...
Joonistasin oma versiooni. Kes soovib - see proovib! Muster blogis...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:58 - Link - kommentaarid (1)
09 August 2019
Tosin lavendlikotti.
Trükkisin taimedega kangale lehti. Kangast said lavendlikotid. Lavendlid kasvavad mul aias.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 16:02 - Link - kommentaarid (2)
05 August 2019
Oru park ja Tulivee ja...
Ida-Virumaal, Toilas asub kaunis Oru park. Mitmekesisele maastikule on rajatud erinevate osade ja vaadetega suur park, mis ületab oma mõõtmetelt näiteks Kadrioru parki. Sellega korralikult tutvumine võib võtta tunde ...Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:57 - Link - kommentaarid (1)
01 August 2019
Ontika pankrannik.Kui juba Ida-Virumaale minna, siis tasub Jõhvi kandis teha suurelt teelt väike kõrvalepõige ranniku poole. Seal asub Eesti kõrgeim, kuni 55 meetrit üle merepinna ulatuv Ontika pankrannik, kus on näha erinevate ajastute värvilisi kihte.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:58 - Link - kommentaarid (1)
29 Juuli 2019
Lõngajäägikleit.
Lõpuks ometi õnnestus endale heegeldada üks lihtne igapäevakleit.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:27 - Link - kommentaarid (1)
26 Juuli 2019
Kaevandusmuuseumis on hea jahe.
Juuli keskel käisime perega Ida-Virumaal seiklemas. Siin Eesti Kaevandusmuuseumi fotod.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 18:16 - Link - kommentaarid
20 Juuli 2019
Helesinine heegeldatud unistus.
Heegeldasin tütrele suvise komplekti.Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 16:58 - Link - kommentaarid (1)
10 Juuli 2019
Hall kardigan. Pitsi ja palmikuga.
Eks see kardigan ole minu nägu - selline perfektsionisti projekt, mis iial valmis ei taha saada. Alustasin selle kudumist juba eelmine kevad ja esimene versioon oligi 2018. aasta suveks valmis. ..Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:20 - Link - kommentaarid
03 Juuli 2019
Kaks punasepõhjalist tekki.
Seekord näitan võõraid töid, minu kodu tikitud tekke. Mõlemad on päris vanad, aga kahjuks ei olnud müüjatel kummagi teki kohta lisainfot.
Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:04 - Link - kommentaarid
27 Juuni 2019
Pilt Muhu suka pahupoolest ja sukaotsa lõngast...
Mu teises blogis on veel pilte ja veidi juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:33 - Link - kommentaarid
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

068166