Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
13 Aprill 2018
Käpikud Emmaste mustriga.
Kui saabud Eestisse aprillikuus, siis ei tea iial ette, mis ilm sind siin eest ootab. Eriti suur võib olla ehmatus, kui tuled Singapuri 30-kraadisest palavusest ja maandud Eestis värskeltsadanud 10-15 sentimeetrisesse valgesse lumevaipa. Need käpikud läksidki umbes nädal tagasi tervituskingituseks ühele sealtkandi härrasmehele, kes pidi mõneks päevaks välismaise kuumuse vahetama meie lumesupi vastu.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:57 - Link - kommentaarid
10 Aprill 2018
Hiigelkäpikud.
Seekordne kinda-tellimus tuli minu kunagisest töökohast Riigikontrollist, kus ametist lahkuvale riigikontrolörile sooviti kinkida asutuse nimega kirikindad. Teatavasti saab Alar Karise uueks töökohaks Eesti Rahva Muuseum, seega ühed villased kindad sobivad seda hetke meenutama küllMu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:37 - Link - kommentaarid
03 Aprill 2018
Käpajäljed ja tagurpidi maja.
Ma ei tea, kas kuskil on veel müügil veebruarikuu ajakirja "Käsitöö", aga ma olen juba ka maininud, et seal on koera käpajälje muster. Muster sobib hästi nii tikkimiseks kui ka kudumiseks. Proovisin mõlemad variandid mitu korda ka ise järgi.Mu teises blogis on veel pilte. Lisaks käsitööle panin sinna mõned pildi Tartu Tagurpidi majast. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:09 - Link - kommentaarid
27 Märts 2018
Ruhnu sukad.
Nüüd said blogisse sellised pildid, kus sukad on tervenisti näha. Loomissilmustest kuni varbaotsa kahanduseniMu teises blogis on veel pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 17:12 - Link - kommentaarid (3)
23 Märts 2018
Ruhnu sukkadega Pakril.
Mu teises blogis on ka Pakri jää-lillede pilte ja üks skulptuur. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:42 - Link - kommentaarid
17 Märts 2018
Raba ja poolikud sukad.
Mu Muhu sukad on nüüd nii kaugel, et tuleb hakata kandasid kuduma.Mu teises blogis on ka raba pilte ja veidi sukajuttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 18:11 - Link - kommentaarid (2)
10 Märts 2018
Tikandid võidavad!
Täna näitan fotosid, mis on tehtud ERMi näitusel "Külatänavalt punasele vaibale. 100 aastat rahvuslikku moodi". See näitus on üleval veel vaid viimased 8 päeva, nii et kiirustage vaatama!! Minge juba homme!Mu teises blogis on rohkem pilte ja veidi juttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 20:55 - Link - kommentaarid
08 Märts 2018
Kuidas ma ERMis ennast pildistamas käisin.
Uues ERMi hoones käisin ma esimest korda.Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:53 - Link - kommentaarid
04 Märts 2018
Anu ja tema sukad-sokid.
Veetsin kaks toredat päeva Tartus, Eesti Rahva Muuseumis. Terve reedene päev möödus näitusi uudistades (mõned fotod tegin ka, aga neid näitan veidi hiljem), laupäeva pealelõuna aga veetsin paljude kudumisfännide seltsis, sest Saara Kirjastus ja Anu Pink esitlesid oma Eesti silmuskudumise seeria teist raamatut Sukad ja Sokid. Raamatus on ka kaks minu kootud sukapaari.Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:37 - Link - kommentaarid
27 Veebruar 2018
Pakri poolsaarel. Päev pärast EV100 pidu.
Ehkki olin plaaninud, et EV100 juubelipidustuste päeval võtan ma riiulilt oma poolikud Muhu sukad ja tikin neid teleka ees, oli reaalsus see, et päev kujunes liialt hakituks ja pikemat istumise aega ma sel päeval ei leidnudki. Ja järgmisel päeval läksime Pakri poolsaarele matkama.Mu teises blogis on rohkem pilte ja juttu ka. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!
Muide, ma ei tea, kui kaua ma jaksan siin veel postitada. No raske on, kui kogu ekraan on erinevat reklaami täis. Sama ebamugavaks on tehtud teiste blogide jälgimine... korraga on ekraanil 2-3 reklaami, mõni hüplev ka. Soovitan teil mu pustitusi jälgida
FB kaudu või kasutage hoopis Bloglovin . Viimast kasutan teiste blogide jälgimiseks ka ise.

» Annelix posted @ 16:43 - Link - kommentaarid (2)
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

042874