Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
18 September 2017
Matu kampsun.
Kuidagi on juhtunud nii, et mu lähisugulastel on palju lapsi. Ühele neist kudusingi selle kampsuni.


Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:07 - Link - kommentaarid (3)
11 September 2017
Ilse hallikassinine kampsun.
Mäletate mu roosat kampsunit. Ilsele hakkas see nii meeldima, et ta soovis endale ka sarnast, aga hallide ja siniste toonidega. Kuna lõnga, millest mina enda Roosa kudusin, pole enam kuskilt saada, tuli leida mingi asendusvariant. Mõtlesime katsetada Drops Eskomoga.Mu teises blogis on veel juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:19 - Link - kommentaarid
06 September 2017
Külma suve müts.
Suvi oli lühike. Kevad ulatus pea-aegu poolde juulisse ning juba augustis hakkasid puhuma vastikud sügistuuled. Selliste ilmadega tahaks ka suvel mütsi kanda, eriti pikemat jalutuskäiku tehes. Seepärast kudusingi ämmale ühe meriino-puuvillaseguse mütsi.Mu teises blogis on veel veidi juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:21 - Link - kommentaarid
04 September 2017
Raba värvid.
Ma saan aru küll, et nende muude (käsitööväliste) postitustega läheb siin juba liiale, aga mis siis ikka teha? Eks seegi ole üks osa minust.Mu teises blogis on veel veidi juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 08:19 - Link - kommentaarid (2)
28 August 2017
Kastepiiskadega randmesoojendajad.
Kingituseks poja klassijuhatajale.Mu teises blogis on veel veidi juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 11:02 - Link - kommentaarid (1)
22 August 2017
Tagasihoidlik makramee.
Ema oli mulle kunagi toonud mingi veidra puuvillase lõngavihi. Sellest imepeenikesest, kuid mõnusast loodusvalget tooni träpsulisest lõngast (või pigem niidist) ei mõistnud ma midagi tarka teha. Lõikasin vihi hoopis pooleks ja sõlmisin bambusvarre ümber.
Mu teises blogis on veel veidi juttu ja pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 09:06 - Link - kommentaarid
18 August 2017
Luikedega järves.
Mulle ekstreemsused eriti ei meeldi ning igasugustest reeglitest pean ma ka pigem kinni, aga üks asi tõmbab mind küll. Nimelt meeldib mulle ujuda siis, kui ei ole just kõige ilusam rannailm. Torm, vihm, äike, kõrged lained, päikeseloojang, tühi rand - see on nii müstiline ja ligitõmbav.
Nii me läksime tol tormisel päeval (kui päevauudistes soovitati pigem kodus istuda), kahe äikesepilve vahel, järvele ujuma. Kell oli täpselt kaheksa ja poisid olid silla pealt just vette roninud, kui kõrkjate vahelt ilmus välja luigepere ning suundus meie poole.
Mu teises blogis on veel veidi juttu ja palju pilte. Soovitan neid luigepere pilte tõesti vaadata! Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 07:06 - Link - kommentaarid
10 August 2017
Äkiline rapsipõllu jakike.
Mõnikord lihtsalt on minuga nii, et hommikul ärgates tuleb pähe mingi äkiline mõte, mis on nii tugev ja konkreetne, et ma pean sellega kohe kaasa minema, kõik muud plaanid kõrvale jätma ning tegutsema asuma. Seda jakikest hakkasingi kuduma just sellise hetkemõtte ajel.
Mu teises blogis on veel juttu ja palju pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:44 - Link - kommentaarid (3)
05 August 2017
Kaks kohta Saaremaal...
Ma olen nüüd küll Saaremaalt ammu tagasi, aga tahtsin veel mainida kahte kohta, kus saarel olles käia tasub ning sealhulgas lastes ka veidi tarkust ja huvi looduse, maailmaruumi või keemia vastu äratada saab.
Mu teises blogis on veel juttu ja palju pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 16:56 - Link - kommentaarid (1)
28 Juuli 2017
Tikandid Vikil, Saaremaal.
Saaaremal, Kuressaarest Kihelkonna poole sõites jääb teele Mihkli talumuuseum, kus on välja pandud Linda Pikkani käsitöö. Näituseks seatud tekid, padjad, sallid, jakid ja muud rõivad on kaunistatud uhkete värvikirevate tikanditega. Nii palju ilu ja fantaasiat ning mulle meelepäraseid uhkeid suuri lilli...Mu teises blogis on veel juttu ja palju pilte. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:53 - Link - kommentaarid
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

027534