Katariina kudugurmee
Katariina kudugurmee
15 Juuni 2018
Heegeldatud kleidi uuenduskuur.
Mäletate seda heegeldatud kleiti, mille tegin paar aastat tagasi. Heegeldasin selle ümber.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:53 - Link - kommentaarid
06 Juuni 2018
Ristikunutid ja muu värvikirev tikand.
Paar suurt lille, lillakaid ristikuõisi ja veidi litreid-helmeid peaksid piisavad olema.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:42 - Link - kommentaarid (2)
31 Mai 2018
Kevade värvid, mis kiirelt kaovad.
Öeldakse ju, et mis kiirelt tulnud, see kiirelt läinud. Tundub, et tänavu on nii ka kevadega. Vaatasin vanadel fotodelt, et õisi, mida täna siin näitan, sain eelmine ja üle-eelmine aasta pildistada tervelt 3 nädalat hiljem!Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 09:48 - Link - kommentaarid
22 Mai 2018
Hall piibelehekiri lehel.
Ehkki piibelehe õied on (vist eranditult kõik) valged, valisin sellele kirjale just halli lõnga.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 13:06 - Link - kommentaarid (1)
09 Mai 2018
Lillad palmikud ja suur krae.
Aprillikuus ilmus järjekordne ajakiri "Käsitöö", kuhu kirjutasin juhendi palmikutega mantli kudumiseks. Kuna seekord oli ajakirjas suurem tähelepanu pööratud just suurtele (XXL) suurustele, siis sain selle idee ühildaja ühe tellimustööga. Nimelt oli Urve juba ammu omale soovinud sooja, pikka ja pehmet kampsunit, millega ka soojemal talvel (ja külmal suveõhtul) õues jalutamas käia.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 12:12 - Link - kommentaarid (3)
01 Mai 2018
Paukjärve loodusrada ja poolikud randmesoojendajad.
Eile käisin hoopis matkamas. Kududa jõudsin vaid autos, kui sõitsime Paukjärve loodusrajani ja hiljem teel tagasi koju.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 19:54 - Link - kommentaarid
25 Aprill 2018
Kirju jakk. Mannavaht sirelite ja krookustega.
Kui ma eelmisel aastal hakkasin Ilsele kampsunit kuduma, siis tutvusin muuhulgas ka Garnstudio enda DROPS Eskimo lõngale loodud disainidega ning mulle jäi silma üks vahva tekstuurse mustriga ja voltidega jakk.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:29 - Link - kommentaarid (1)
13 Aprill 2018
Käpikud Emmaste mustriga.
Kui saabud Eestisse aprillikuus, siis ei tea iial ette, mis ilm sind siin eest ootab. Eriti suur võib olla ehmatus, kui tuled Singapuri 30-kraadisest palavusest ja maandud Eestis värskeltsadanud 10-15 sentimeetrisesse valgesse lumevaipa. Need käpikud läksidki umbes nädal tagasi tervituskingituseks ühele sealtkandi härrasmehele, kes pidi mõneks päevaks välismaise kuumuse vahetama meie lumesupi vastu.Mu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:57 - Link - kommentaarid
10 Aprill 2018
Hiigelkäpikud.
Seekordne kinda-tellimus tuli minu kunagisest töökohast Riigikontrollist, kus ametist lahkuvale riigikontrolörile sooviti kinkida asutuse nimega kirikindad. Teatavasti saab Alar Karise uueks töökohaks Eesti Rahva Muuseum, seega ühed villased kindad sobivad seda hetke meenutama küllMu teises blogis on veel pilte ja juttu. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 10:37 - Link - kommentaarid
03 Aprill 2018
Käpajäljed ja tagurpidi maja.
Ma ei tea, kas kuskil on veel müügil veebruarikuu ajakirja "Käsitöö", aga ma olen juba ka maininud, et seal on koera käpajälje muster. Muster sobib hästi nii tikkimiseks kui ka kudumiseks. Proovisin mõlemad variandid mitu korda ka ise järgi.Mu teises blogis on veel pilte. Lisaks käsitööle panin sinna mõned pildi Tartu Tagurpidi majast. Kliki pildile või siia. Tere tulemast!

» Annelix posted @ 14:09 - Link - kommentaarid
Katariina kudugurmee
Minust
Külalisi

046240