56tre KRISSU
KRISSU
12 Aprill 2009
Häid pühi kõigile !
Üritasin jällegi oma küpsetamiseoskust rakendada ja tegelikult on see ülimalt lihtne. Vastvalminud muffinid on tekitatud Vilma muffinipulbrist + Vilma küpsisepulber koos šokolaaditükkidega ja et oleks kollasem , siis ka virsikukompoti tükikesi. Tulemus tuli minu arvates suhteliselt pühalik

ja ilma virsikuteta ehk tavalised muffinid

Väike meenutus õelapse sünnipäeva tordist , mis sai veebruaris valmis tehtud.

ja minu kohe-kohe valmis saav köök, kust need koogid kõik valmivad.

Link - kommentaarid
24 Märts 2009
Nüüd siis ka pildid
Olen leidnud ilusa värvilise lõnga ja seda vaadates tekkis kohe teha lapsele pontso. Näeb välja nagu munadepüha kostüüm .
Heegeldasin sinna ka natuke karvast lõnga 1.rea ja ma arvan , et lõpptulemus on suisa kaunis
Aga eks vaadake ise ....mida arvata .


Ja mõni valminud tort ka lisaks

Link - kommentaarid (2)
20 Märts 2009
Kas tõesti ????
... ma pole siia miskit suutnud lisada peaagu aasta....isver
Igapäevaselt olen kõigi blogide vaatleja ja enda blogi olen suisa ära unustanud. KOhe parandan ennast ja katsun miskit uuemat teile näidata . Kuigi jah Ülikooli lõpetamine teeb oma töö...vaja ju pidevalt õppida, õppida Lohutan ennast sellega , et jäänud on vaid 2 eksamit ja 2 kodutööd jaaaaaaaaaaa lõputöö muidugi. Aga olgem positiivsed ja siis laabub kõik iseenesest .
Pisut kannatust ja minu koogikesed jõuavad jälle teieni ehk siis jälle tegin sellest , mida kapist leidsin
Link - kommentaarid (1)
22 Juuli 2008
Miks see puhkus nii ruttu peab otsa saama
Kuigi käsitöö vallas olen üht-teist jõudnus valmis nikerdada. 1 päevaga valmis nobedate näppude voorus kingituseks üks sall. Valmiskujul näeb ta välja just selline. Samas avastasin meie külas elava korvipunuja , kes siis hetkel minu õele tellimusena pesukorvi meisterdab. Aga tema töid saate teiegi tellida ja osadel piltidel vist suisa hinnadki näha. Töö on ilus ja hinnad üsna vastuvõetavad. See on muidugi minu arvamus Aga eks vaadake ise..Ja kuidagi ei saa mööda minna minu kookidest ja tortidest, mis siis jälle küllaminekuks kokku sai klopsitud Kuna arvasin , et pole piisavalt magus, siis panin veel šokolaadi ka pealeJa peale selle veel ka natuke jälle heegeldamist ehk siis suvemütsike lapsele. Kõige vingema asja jätsin nö. magustoiduks ehk siis ehitusvallas juhtunud ime ehk siis öösel juhtub nii mõndagi..

Koogi retsepti jagan teiega meelsasti järgmises postituses.
Link - kommentaarid (7)
03 Juuli 2008
Puhkus
Vaatan tihti teie kõigi töid ja tegemisi ja nüüd siis arvasin , et on aeg ka enda üllitisi näidata. Tihti juhtuvad need olema kokanduse vallast , aga ikkagi isetehtud Nüüd siiis mõned tordid . mis kõik on valminud olematu retsepti alusel. Töökaaslased juba naeravad , kui ma ütlen , et tegin sellest mida köögist leidsin . Nüüd mõned näited ....

Siis veel mõned suvised heegeldused, mis kõik on endale omaniku leidnud

Ja lõpetuseks siis meie aiakujunduse näide, mis veel on pooleli...ehk siis selle palkääre peale tekib veel istumise serv ja nurgapealsetele palkidele tekivad valgustid jne.... Eks tulevikus näitan, mis on asjast lõplikult saanud. .

Link - kommentaarid (6)
026976 Käsitöölist on siin piilumas käinud