Rupamari
Rupamari
28 September 2008
Tere ja ilusat päikeselist sügispäeva kõigile!

Minu käsitööblogil on homme esimene sünnipäev ja selle auks olen valmis saanud sooja pluusi.

Muster: Global Warming
Lõng: teetee Kamena kahekordselt u.200g (100%vill)
Vardad: nr4 ring- ja sukavardad.

Muster oli lihtne ja addi ringvarrastega edenes töö kiiresti. Raglaani oli lahe kududa ja eriti meeldis mulle selle juures see, et nii jäid ära kõik õmblused ära, ka kaenlaalused silmused jätsin abilõngale ootama ja kudusin lõpus kolme vardaga kokku.
Lõnga tellisin Lankatalo internetipoest, oleks võinud ka muud lõnga kasutada aga oli millegi pärast kinnisidee just seda järele proovida. Ühekordselt kasutades saaks sellest näiteks pitssalli kududa.

Pluus tuli veidi väiksevõitu, kuigi kudusin 4 cm pikemaks kui õpetuses aga märjaks tegemine ja venitamine tegi asja paremaks, nii et ei peagi kappi ootama panema kuni lapsele selga läheb. Kunagi tahaksin teha puuvillasest lõngast pidulikuma pluusi, siis aga teeksin pikema ja raglaankahandusi vähem, et kaelus avaram tuleks.

Varsti saab valmis Bleeding Hearts Stole ja peale seda on järjekorras February Lady sweater ja Zetor.Tänan kõiki, kes minu blogi on külastanud ja kommenteerinud!kirjutas rupamari @ 13:14 - Link - kommentaarid (3)
15 September 2008
Muster: Novita Muksu 2008
Lõng: Novita Tennessee punast 400g ja halli natukene
Vardad: nr 3 ja 3,5

Kudusin lapsele lasteaias käimiseks kapuutsiga kampsuni. Tegin korraliku kasvuvaruga, kuna laps kasvab ju nii kiiresti. Muster oli kerge ainult tasku külgeõmblemisega nägin veidi vaeva, pusisin ja harutasin kuni lõpuks rahule jäin. Kunagi mõtlesin küll, et sellest lõngast ma midagi ei koo aga otsustasin siiski proovida ja jäin täitsa rahule.


kirjutas rupamari @ 15:15 - Link - kommentaarid (15)
13 September 2008
SEPE NALLE

Muster: Ulla 02/08
Lõng: Novita Samos Lollipop u 50g ja Sublime Cashmere Merino Silk Aran
Vardad: nr 4

Seda karu oli väga lahe kududa, õppisin ära alt üles raglaani kudumise ja sain lõngavarusid ka veidi vähendada


kirjutas rupamari @ 12:10 - Link - kommentaarid (6)
102731 visitors