Rupamari
Rupamari
16 Jaanuar 2008
MUMMULINE TALVEKAMPSUN

Lõng: Sandnesgarn Alfa 850g
Vardad: nr 6
Õpetus: Suuri Käsityö 8/2006

Alustasin kudumist juba oktoobris, aga kuna esi- ja tagatükki ja esimest varrukat kokku õmmeldes selgus, et jääb liiga kitsaks, otsustasin üles harutada ja uuesti alustada. Tegin uue proovilapi ja arvutasin hoolikalt silmuste arvu, sellegipoolest tuli varrukas nüüd hoopis liiga suur. Ega muud üle ei jäänud, pidin selle veel teist korda uuesti tegema. Aga eks kampsun on kõike seda vaeva väärt ka, mõnusalt pehme ja soe.Järgmiseks projektiks on Hip in hemp, lõngaks Katia Cotton comfort. Kui iga päev ühe triibu kududa, peaks kuu ajaga valmis saama küll.kirjutas rupamari @ 18:03 - Link - kommentaarid (20)
06 Jaanuar 2008
HEAD UUT AASTAT KÕIGILE ISETEGIJATELE!!!

Olen viimasel ajal peale käsitöö tegemise ka tublisti õppinud ja paar kuud tagasi hakkasin jõusaalis ja aeroobikas käima. Laps käis muudkui peale, et soovib ka lastetrenni minna, nii et homme lähmegi temaga muinasjutuaeroobikasse

Esimene käsitöö, mis ma sellel aastal valmis sain, on rohelisest vildist õmmeldud kotike. Alustasin selle tegemist juba sügisel, eile võtsin kätte ja lõpetasin ära. Lõngaks Garnstudio Alpaca, koti idee sain ühest viltimise õpikust.

kirjutas rupamari @ 15:06 - Link - kommentaarid (14)
102729 visitors