Rupamari
Rupamari
23 Aprill 2008
MAASIKAMÜTS

Lõng: Katia Cotton comfort
Vardad: nr 3,5
Õpetus: Novita Muksu 2008

Seda mütsi kududes sain ära kasutada osa Cotton comforti lõngajääkidest, jäi veel veidi alles, plaanin võibolla lapsele seeliku või topi suveks heegeldada.

Mulle väga meeldib selle lõngaga kududa, kui Novita Tennessee on selline libe ja kude ei jäänud mul väga ilus kuigi kasutasin väiksemaid vardaid, siis Cotton comfort on just mõnusalt veniv ja kudum jääb ka ühtlane ning kena. Aga heegeldada meeldib mulle Tennesseest küll.


kirjutas rupamari @ 17:49 - Link - kommentaarid (10)
17 Aprill 2008
Muster: HIP IN HEMP KNITTYst
Lõng: Katja Cotton comfort igat värvi umbes 2,5 tokki
Vardad: nr 3 ja 3,5 ringvardad

Kudumist alustasin juba sügisel aga kuna vahepeal oli vaja talveasju kududa, sai seelik alles nüüd valmis. Pidin mustrit veidi muutma ja rohkem triipe tegema, et õige pikkusega tuleks. Väga mõnus oli seda kududa, ehk julgen teinekordki nii suure töö ette võtta.kirjutas rupamari @ 17:12 - Link - kommentaarid (13)
04 Aprill 2008
Tere ja ilusat kevadet!

Seeliku kudumise vahepeal tegin lapsele kevadise kampsuni, et kudumine ikka liiga igavaks ei läheks.

Õpetus: Moda 6/2007
Lõng: Novita Samos Lollipop 200g
Vardad: nr 5 ja 4
Nööbid ühe sõbra tehtud.

Kasutasin esimest korda puidust vardaid, mis on samuti sõbra tehtud. Nendega on ikka hoopis teine tunne, nad on peos soojad ja pehmed. Lõnga jäi veel palju alles, kuna ostsin allahindluse ajal ning ei uskunud, et nii vähesest piisab. Saab veel järgmiseks talveks mõne mütsi teha.

Seelikust on jäänud kududa vaid 5 triipu, järgmisel nädalal tahaks selle valmis saada, et siis ananassiseelikut heegeldama hakata.
kirjutas rupamari @ 19:16 - Link - kommentaarid (11)
102731 visitors