Allotari jäljed
Allotari jäljed
Koon ja heegeldan, vahel ka vildin ja tikin :)
21 Juuni 2007

No ma ei tea, mis must auk see on, et välja ei saa. Käsitöö tegemine kohe üldse ei suju. Proovin ja alustan ja harutan. Motiividest topp on ikkkkka veeel pooleli. 20 motiivi veel vaja heegeldada. Ei taha, kohe üldse ei taha midagi teha.

Siin on üks osa proovitud motiividest ja proovilapist. Saaks ometigi august välja!

Kati74 posted @ 12:28 - Link - kommentaarid (4)

13 Juuni 2007
Tervitused!

Ühel õhtul enne linnaminekut avastasin, et kui tahan ilma kotita minna, ei ole kuhugi mobiili panna. Ja no üldse ei meeldi mulle mobla kaelas kandmine, olgu ta nii kerge kui tahes.
Kunagi oli mul küll mobiilikott mis käis klambriga vööle, imemõnus - kuid sellist polnud järgmiseks päevaks kuskilt võtta. Vot, ja siis mõtlesin, et teeks koti randmele. Selline see saigi:Heegelnõel nr 1,75, lõng Novita Kotiväki. Ja kuna mul on üleslükatava klapiga telefon, ei pea telefoni kõne vastuvõtmiseks kotist väljagi võtma Nüüd kuluks veel üks kena mobla-ripats ära, kuid mul pole aimugi, kuidas seda teha.


Selline pilt paistis meie õuele laupäeva õhtupoolikul. Elliste raba põleng.
Kati74 posted @ 06:42 - Link - kommentaarid (6)

06 Juuni 2007
Tere üle pika aja!

Käsitööst olen mina praegu väga-väga kaugel (kui koduseid toimetusi mitte arvestada). No ei suuda sellise palavaga kohe midagi peale külma morsiklaasi käes hoida

Aga,...sain minagi oma käsitöövahendid korda. Küll kergema vaevaga - ostsin Stokkerist tööristakohvri. Olen taolist otsinud alates ajast kui Põrgukiz enda omaga blogis hõiskas Ja nüüd saingi - täiesti "kogemata" sattusin selle otsa, kuna ei suutnud autos oodata kuniks mees miskit jubinat ostma läks. Läksin siis kaasa ja tegin tarka nägu seal keevitusaparaatide ja hüdroforide ja ma ei tea mille vahel veel ning valisin isegi omale kaks kruvikeerajat välja!... ja..ja..ja.. mida ma näen! MINU UNISTUSTE KOHVER! Sealsamas! Selline ta siis on ja ma vääga rahul sellega:Ja ei saa muidugi mainimata jätta, et kui mees minu käsitöövahenditega täidetud kohvrit nägi, siis tahtis ta ka omale sellist! Ilmselt küll mitte heeglenõelte jaoks Täpsustuseks veel, et neid kollaseid jagajaid oli ikka omajagu kaasas, ilmselt iga jaotuse jaoks. Poja mängib ülejäänutega nüüd liivakastis

Kaunist suve Isetegijaile!
Kati74 posted @ 07:08 - Link - kommentaarid (7)

129812 visitors