Tikkimismasin
Tikkimismasin
Ära keela head neile kes seda vajavad kui su käel on jõudu seda teha. See pole rahvatarkus vaid salm õpetussõnadest.
10 Jaanuar 2015
Müün Tikkimismasina Husqvarna desiner I USB. Masin on kasutatud, Töötab kenasti. Kaasa tuleb kõik mis algselt oli ja enamgi veel. Võid kohe koju minnes hakata tikkima, s.t. annan kaasa välise kõvaketta kus peal siis hulgaliselt tikandi faile. Kui soovid saad kaasa ka tikkimisniite. Sa kohe küsid mis ma selle eest tahan. Kui ainult tikkimismasin siis tuleks hinnaks 1699. Kui soovid saada koos tikandi failidega siis tuleks +100, kui soovid saada ka 200 niiti (niite olen ise kasutanud, nii et ei ole täis rullid) +150. Kogu kupatus siis € 1949.- Vajadusel saad kohapeal tasuda pangakaartiga. Võimalus on tasuda ka pangaülekande ja sularahaga. Soovitan isiklikult ikka järgi tulla siis saad küsida küsimusi ja ma pakun sulle kindlasti head kohvi.

Miks müün - ostsin endale uue ja vaata kui liiga palju asju satub ühte tuppa siis ei mahu varsti enam liikuma toas. Ma tean seda tunnet kui ostsin endale esimese tikkimismasina, milline õhin oli ja kuidas tahtsid kohe tikkima hakata, kuid ei teadnud kus saaks tikandeid ja siis läksin otsima niite ja sedasi kulus päris mitu head päeva enne kui sain istuda masina taha ja nautida oma käte töö vilja. Millegi loomisrõõm on üks mõnus tunne.

Katsun mingi pildikese ka lisada masinast ja tikanditest mida olen sellega teinud.

Jäin seekord jänni aga pilte saad vaadata soovist, kuldsest börsist, okidokist ja ostast. Lisa küsimuste korral võta ühendust.
liliana posted @ 18:26 - Link - kommentaarid (1)
001203 visitors