LOTTA
.: Mina :.

.: ***** :.
Ravelry

.: ***** :.
*******
Naudi päeva!
*******

.: Möödanik :.
Viimased postitused
November 2007

.: ***** :.
.: Isetegijad :.
Muhvi laegas

Josefiine pärlisahtel

Marmelaad

Silpsolps

Sokike

Teised:

Heegeldab

Ilukuduja

Lihtsalt tore:


.: Külad :.
free counters

175258

19 November 2007
, ma olen nii rahul, et isetegijate ( Harjumaa ) kokkusaamisel lõpuks ära käisin. See oli väga tore koosviibimine ja andis VÄGA palju teadmisi juurde. Ma ise enne tulemist-minemist lootsin, et see on selline mõnus emotsioonide SPA ja seda ta oli, vaim on virge ja meeleolu taevas.
Läksin mina sinna lumehelbeid meisterdama, seda ma ka tegin. Tänud sulle Ampsak, et traati ja õpetussõnu olid nõus jagama. Mina ju ei teadnud milline see traat peab olema ja õige jätsin loomulikult koju. Kuid Ampsak oli nõus õpetama ka pärlitest lihtsat spiraali tegema. Tal oli enda oma kaasas, tõsiselt ilus ja nii me õpetust palusimegi, Muhv ja mina. Üleõla piilujaid oli kindlasti veelgi. Mdm beadalot oli ka õpetaja rollis, suured tänud Sulle ka.
Et, meelest ei läheks proovisin õhtul kohe teha ka. Kuna aga niit sai otsa ja jätkata ei osanud jäi töö poolikuks. IT lehele ei saanud ka tulla, kuna poja magas arvutitoas Kuid plaan täna jätkata.

Ja veel SUURED TÄNUD Muhvile ( ka Ampsak oli abiks ), kes jagas kudumis teadmisi. Poja vest seisis, kuna ma ei osanud silmi ilusti-kenasti üles korjata. Nüüd olen targem ja püüan vesti lõpetada. Tänud kõigile, kes kohal olid, sest abistavaid ja õpetavaid lauseid tuli igast suunast, tuli olla ainult tragi neid kinni püüdma.
Olen püüdnud ka traati väänata vahepeal. Tegin enesele ühe käeketi ja kõrvarõngad.
Mulle endale meeldivad, sellised kerged ja rahulikud. Üks pilt ka päevavalguses tehtud


Ja veel pusserdasin ühe sõrmuse, sõrmusetoorikule.


Samades lillades toonides tegin sõbrannale kaelakee, kõrvarõngad ja käevõru aga unustasin pildistada. Kogu selle pärlimajanduse suhtes tahan tänada Mdm beadalot`i, kelle õpetused ja tööd on foorumis SUUREKS eeskujuks .

Oma kiired kohustused ( eelmine postitus ) sain ma ilusti tehtud ja nüüd teen jälle seda mis meeldib ja mis tuju on. Muidugi esimesena püüan vestid lõpetada ja poolik kingitus tuleb lõpuni teha, sest olen ju päkapikk.
lotta posted @ 11:49 - Link - kommentaarid (1)