LOTTA
.: Mina :.

.: ***** :.
Ravelry

.: ***** :.
*******
Naudi päeva!
*******

.: Möödanik :.
Viimased postitused
November 2007

.: ***** :.
.: Isetegijad :.
Muhvi laegas

Josefiine pärlisahtel

Marmelaad

Silpsolps

Sokike

Teised:

Heegeldab

Ilukuduja

Lihtsalt tore:


.: Külad :.
free counters

175258

06 November 2007
Aega võttis aga loodan, et asja sai, nimelt olen lõpuks miskit ikka teinud ka. Kuigi jah, ühegi valmis asjaga eputada just ei saa aga enda kohta olen üsna tubli olnud.
Palusin abi Ilutegijalt, et ta tõlgiks mulle Novita sügise numbrist vesti õpetuse ja ta tegi seda , kahjuks liiga ruttu . Nimelt oli mul paar kiiremat asja vaja toimetada aga kui sain õpetuse oli kiireaeg kohe möödas ja mul vaja vestiga algust teha. Mõtlesin, et proovin paar rida.

Täpselt nii paar ma neid . Oh mind Lõngaks on Novita Kuura, mõnus pehme lõng.
Ja kuna kiireaeg oli endiselt kaugel oli vaja alustada ka pojale vesti, et oleks neid poolikuid töid .

Kuid nüüd on selline kole lugu, et need vestid peavad ootama oma lõpetamist veidike, sest kiirest ajast ja kiiretest töödest on saanud väga kiired ja muret tekitadad kohustused. Mul on vaja nimelt lõpetada ühed püksid ja teisi pole ma veel alustanudki + pean veidi pärlitega pusserdama. Sõbranna ostis ühe kee, mille palus ümber teha ja lisaks soovis ta veel kõrvarõngaid ja käeketti. Vaatan, mis saab.
Peas tiirleb ka see, et olen päkapikk, teinud pole veel miskit aga pisikesed ideed ikka sähvivad peas, tahaks anda ju endast parima.
Ja mis veel, mulle jäi silma selline koos kudumine

Oi, kuidas sooviks sellist vööga kampsikut, ei tea kas julgen kampa lüüa. Ma pean nüüd ruttu oma poolikud tööd ja kohustused lõpetama, et siis teiste tuules end ületada.
Piilun veel sellist pisemat projekti nagu Vogue lillesall, aga näis.
Ja lõpetuseks üks padjapüür, mille õmblesin pojale jookstes valmis. Sai lapsele padi ostetud aga püüri polnud. Muidugi tuli see mulle meelde alles magama minnes, nii saigi issi pooltundi veel last lõbustada, et emme saaks kribinal selle valmis . Oh mind rongaema

Ja nüüd tööle, ise ei saa ükski asi valmis, ikka tegema peab.
lotta posted @ 12:46 - Link - kommentaarid (2)