3rika katsetab
3rika katsetab
About Me
Age:
Location:
Zodiac Sign:
Blog Description
Siis, kui tuhin peal on, katsetan erinevaid asju.
What I like...
What I hate...
Archive
Viimased postitused
September 2014
Link
Reading...
Currently listening to...
Last Movie seen...
Quote


006438
Visits

02 September 2014
Terekest!

Mina olen Erika ja aegajalt tegelen käsitööga. Kõik minu viimased projektid on seotud minu tuhkrukutsika Cubanoga (hellitavalt Kuubik). Mul oli kunagi olnud sellist armastust ühegi looma vastu ja siis on kohe isu teha igasuguseid asju.

Minu tänane projekt oli külmkapi välimuse värskendamine. See oli väga lihtne ja võttis aega kuskil 10 minutit. Otsisin internetist pildi, mis mulle meeldis. Et seda oleks lihtsam teha, võiks see olla silueti pilt, mis on tükkidest kokku pandav. Minu oma koosneb viiest tükist. Kõige pealt ma kopeerisin arvutist selle paberile, siis lõikasin detailid paberist välja ning asetasin kleebitava paberi peale. Teate ju küll neid plakati moodi pabereid, mille tagakülg on kaetud paberiga, mille saab eemaldada, et siis see kuskile liimida. Mul juhuslikult vedeles kodus natuke musta paberit (vana Mobile plakat). Kui tükid valmis, siis asetasid ja sättisin neid külmikule ja kleepisin. Ise olen väga rahul tulemusega.Tahaksin teiega veel jagada paar asja, mis ma oma tõhule meisterdanud olen.

Üheks neist on Kuubiku lemmik mänguasi- hiirepea!Siin on hiirepea koos oma omanikuga:Ka iseenesest lihtne asi mida teha. Kõrvu olen ma juba pidanud korra lappima. Peakuju lõikasin siis sellise natuke kolmnurkse, palju vatti vahele ja kinni. Silmad on lihtsalt südamekujulised lapid.

Kuubikul on pidevalt kasutuses ka kollase-sinise pesa.Siiani on minu tehtud asjad poisile meeldinud. Loodan, et ka edaspidi

3rika posted @ 11:53 - Link - kommentaarid (2)