3rika katsetab
3rika katsetab
About Me
Age:
Location:
Zodiac Sign:
Blog Description
Siis, kui tuhin peal on, katsetan erinevaid asju.
What I like...
What I hate...
Archive
Viimased postitused
Märts 2015
November 2014
September 2014
Link
Reading...
Currently listening to...
Last Movie seen...
Quote


006384
Visits

26 Märts 2015
Eksisin üle tüki aja jälle siia ja vaatasin häbiga, et asja nii unarusse olen jätnud. Aga õmmelnud olen ma siiski hoogsalt edasi. Mida rohkem õmblen, seda rohkem ja paremini ma oskan. Inimesed küsivad minult juba mõnd aega tellimustöid tuhkrute kiikedele ja sellega ma siis vaikselt tegelengi. Mulle kohutavalt meeldib tuhkrutele asju õmmelda. Ei teagi, kas asi on selles, et see on lihtsalt suht ainuke asi, mida ma juba oskan õmmelda või mulle lihtsalt meeldibki neid õmmelda

Aga mis ma ikka niisama pläkutan. Pean ikka ette ka näitama oma töödTuhkur elab meil ka väga hästi. Varsti saab juba aastaseks. Jooksuaeg oli meil ka juba ära ja sai omale implantaadi. Aga see jooksuka aeg oli ikka õudne .
Ta on mul ikka imelik tegelane. Ma muudkui vorbin talle mõnusaid toredaid pesasid ja kiikesid teha aga tema eelistab siiski võimalusel mu elukaaslase mustades tööriietes magada

Õues aga armastab ta kohe kaevama hakataJa kohutavalt palju meeldib talle niisama lollitada ja tantsu teha

Kuid peale lollitamist saabub väga magus uni
Tuli väga pikk postitus Pean ikka paremini meeles pidama, et mul siin ka üht-teist vaja kirjutada
3rika posted @ 13:48 - Link - kommentaarid (1)
05 November 2014
Nii, vahepeal olen jälle veidi nokitsenud. Vahepeal ei tahtnud mu õmblusmasin minuga koostööd teha ja nii need tööd venisidki. Sain valmis jälle uue tuhkru "voodipesuga", kudusin omale ka mütsi ja sokid.

Tuhkru asjad:

Mütsike. Kusjuures, ma kudusin esimest korda elus mütsi ja proovisin esimest korda elus palmikut. Tuleb tunnistada, et esimese korra kohta tuli super hästi välja!Sokkidest näb pilti minu instagramist, sest pilt oli ammu tehtud Link:.:KLIKK:.
3rika posted @ 14:06 - Link - kommentaarid
28 September 2014
Tere jälle! Nagu ikka on mul ette näidata uued tuhkrule õmmeldud pesad. Seekord siis sinise-kollase-valge-musta kirju. Hea paks puuvillane kardina riie, mille mu ema mulle eile andis.

Nagu ikka, kiideti ka see pesakomplekt kohe kõlblikuks

Pilt kiigest koos omanikuga
3rika posted @ 10:34 - Link - kommentaarid (2)
21 September 2014
Teen ühe postituse, mis ei ole käsitööga seotud. Tutvustan teile veidike oma tuhkrut. Mina ostsin oma armsa susliku Eesti Tuhkrute Liidu kasvatusest Valgetuhkur ja ütlen kohe ära, et tuhkrud on kallid ja seda ka põhjusega. Mina olen endale tuhkrut tahtnud juba üle 7 aasta, kuid siis polnud mu ema ega hiljem mu elukaaslane nõus sellist looma perre võtma. Nii ma siis ringlesingi tuhkruinimeste seltskonnas aastaid, ise looma omamata. Käisin tuhkrute näitustel ja sain niiviisi oma isu mõneks ajaks täis. Eelmine aasta siis mul elukaaslane teatas, et okei, võime siis tuhkru võtta. Ma pole elus õnnelikum olnud!
Niisiis, miks ma ütlesin, et tuhkrud on põhjusega kallid? Sest nad on üpris raskelt kasvatatavad alguses. Nad võivad peremeest/naist verele hammustada (see muidugi ei ole vihast vaid mänguhoost, sest tuhkrute omavahelised mängud on üpris karmid). Ka potitreening on paras peavalu, sest nad on põikpäised. Samuti on ka nende toitmine üpris kallis. Neile tuleks sööta kas kvaliteetset kassipojatoitu või toorest liha (mis on neile isegi palju parem, sest see on neile loomulikum toit). Liha tuleb anda neile täiesti toorena- koos vere ja kontidega. Kondid hoiavad nende hambad korras. Töödeldud konti ei tohiks üldse ühelegi loomale anda, sest siis puruneb kont kildudeks ja võib looma sisemuses palju viga teha (muidugi võib kurku ka kinni jääda).
Üks asi millega peab kindlasti tuhkrut võttes arvestama, on nende spetsiifiline lõhn. Mõni inimene ei kannata seda lõhna üldse. Selles suhtes, et nad otseselt ei HAISE, kuid neil on samamoodi spetsiifiline lõhn nagu kõikidel loomadel. Oma haisunääret tühjendavad nad vaid siis, kui nad ehmatavad. Minu poiss on 4,5 kuu jooksul vaid kolm korda pussutanud.
Nii, mis veel? Eluiga on kodustes tingimustes elavatel tuhkrutelüldiselt 8-9 aastat. Kuid arvestama peab sellega, et päris suurt protsenti võib tabada raske haigus.
Ahjaa, ja pahandust teevad nad ka väga palju. Kõik on nende asi! Nad on ülimalt uudishimulikud. Nad veavad igasugust nodi, mis nad kätte saavad, oma kappide alla. Nad kraabivad diivaneid ja potililli...

Alles 5. elunädal - neid loovutatakse 8 nädalaselt.
Esimene päev uues kodus.
Emme kaisus on ikka hea


Jääaja Sid


Perepilt.Vasakul Cubano, tema vend, tema isa ja ema.


Väike uinak.


Koos oma vennaga.Cubano vasakulOih, pilte tuli väga palju . Aga kõige selle lõpetuseks pean ütlema, et kui selle loomaga vaeva näha, siis see lõpuks tasub ennast ära, sest kui sa võidad tuhkru usalduse, saad sa omale igati truu ja armsa sõbra, kes tahabki su süles uinuda ja elabki vaid sinu nimel! Minu elukaaslane, kes enne oli väga kõhkleval positsioonile tuhkru võtmisega on nüüd meie Cubanosse nii kiindunud Korraga ei tue kõik meeldegi, millest rääkima peaksin. Kui tekkis küsimusi, siis küsige julgelt ja vastan hea meelega!
3rika posted @ 07:20 - Link - kommentaarid (6)
20 September 2014
Meisterdasin veel ühe nn. "voodipesu" oma tõhule. Mida rohkem ma neid teen, seda rohkem ma nendega rahul olen. Neid vanu pesasid ei taha enam üldse kasutada, sest kvaliteedi vahe on ikka märgatav. Sellega jäin ma kohe eriti rahule. Ainuke mure, et ma väga kahetsen, et ma ei ostnud Humanast mõlemaid kardinaid ära, sest see riie on tõesti mõnus ja ilus. Humanast leian ma pidevalt oma elukale toredid ja ilusaid (ning ka odavaid!) riideid. Selle kardina ostsin ma uue kaubavaliku päeval 3.99.-Minu meelest on see väga ilus riie!Ja puuris näeb see selline välja:Pean ära mainima ka selle, et puur on minu elukaaslase ehitatud . See on üks suur puur, mis on tehtud kaheks eraldi puuriks. Üleval elab tuhkur ja all elab küülik (kellele kahjuks ei ole mõtet midagi õmmelda või teha, sest ta ei kasuta ühtegi asja). Tuhkru osa mõõtmed on: kõrgus 1.6m, laius 1m, sügavus 0.5m. Küülikul on kõik mõõdud peale kõrguse samas. Tema puuri kõrgus on 0.6m.

Kiiged kiideti kohe ka heaks3rika posted @ 11:20 - Link - kommentaarid (6)
19 September 2014
Nii, millega väga erilisega ei ole ma tegelenud. Õmblesin oma vennanaise tuhkrule tellimusena pesakomplekti. Kuna ma mingi eriline proff ei ole ja aegajalt teen õmblemises apsakaid, tegin ma seda tasuta harjutamise mõttes. Materjal oli küll vennanaise muretsetud. Oma kutile olen ka vahepeal igasuguseid pesasid õmmelnud.

See on siis tellimustöö:


Ja minu kuti uued pesad:


3rika posted @ 13:36 - Link - kommentaarid (2)
02 September 2014
Terekest!

Mina olen Erika ja aegajalt tegelen käsitööga. Kõik minu viimased projektid on seotud minu tuhkrukutsika Cubanoga (hellitavalt Kuubik). Mul oli kunagi olnud sellist armastust ühegi looma vastu ja siis on kohe isu teha igasuguseid asju.

Minu tänane projekt oli külmkapi välimuse värskendamine. See oli väga lihtne ja võttis aega kuskil 10 minutit. Otsisin internetist pildi, mis mulle meeldis. Et seda oleks lihtsam teha, võiks see olla silueti pilt, mis on tükkidest kokku pandav. Minu oma koosneb viiest tükist. Kõige pealt ma kopeerisin arvutist selle paberile, siis lõikasin detailid paberist välja ning asetasin kleebitava paberi peale. Teate ju küll neid plakati moodi pabereid, mille tagakülg on kaetud paberiga, mille saab eemaldada, et siis see kuskile liimida. Mul juhuslikult vedeles kodus natuke musta paberit (vana Mobile plakat). Kui tükid valmis, siis asetasid ja sättisin neid külmikule ja kleepisin. Ise olen väga rahul tulemusega.Tahaksin teiega veel jagada paar asja, mis ma oma tõhule meisterdanud olen.

Üheks neist on Kuubiku lemmik mänguasi- hiirepea!Siin on hiirepea koos oma omanikuga:Ka iseenesest lihtne asi mida teha. Kõrvu olen ma juba pidanud korra lappima. Peakuju lõikasin siis sellise natuke kolmnurkse, palju vatti vahele ja kinni. Silmad on lihtsalt südamekujulised lapid.

Kuubikul on pidevalt kasutuses ka kollase-sinise pesa.Siiani on minu tehtud asjad poisile meeldinud. Loodan, et ka edaspidi

3rika posted @ 11:53 - Link - kommentaarid (2)