Linca ise teeb
Mõningad parameetrid
Vanus: 29
Kodulinn: Haapsalu
Tähtkuju: Kaalud
E-post: liinake@gmail.com
Väga meeldib
ehted; heegeldamine; õmblemine; kõhutants; kokkamine; nööbid; kõik maailma värvid, kui nad on omal kohal; pitsid; lipsud; prossid; ilusad pisiasjad ja detailid jne jne jne
Ei Meeldi
kurjad inimesed
Toredad kohad
Leili33 lehvitab
Pisihaldja pisikesed toredad teod
irit dulman's photos
Karnaaks
Betz White
Eowyni väikesed asjad
Silpsolps sebib siin...
Essi
Little Cotton Rabbits
Mari Marike teeb käsitööd
Bramasole
Roheline
Magrati näpuharjutused
Põrgukiz
Kiku käsitöö
Beledi
Ampsak
LaanteLaps
Ilutegija looming
Epu teod ja mõtted
Applehead
Purse blog
Jade Adornments
Kajakapesa
Oslo stil
Freddy toimetised
Tintsiku näputöökroonika
Susa
Psiho_de_lika
Mann
mdm Beadalot
Vikike
Andrese käsitööd
Saare talu vildikamber
kylmjalg
Ljudmila / Lucy
Tööpink tegutseb
Regly hobinurk
Kati kodutööd
Rare Bird Finds
Allsorts
Rebecca Sower
Soule Mama
Elsie Marley
Kleas
Les Bijoux d`Odette
Anna Maria Horner
Gibbous
Tuulepesa - vääriskividest
Lin tegi
Marmelaad
le.-li - Idee saab teoks
Moole moodi asjad
Meete - The Happy Days
Pitsikuduja päevik
Sokikese sahtel
Reesi tegemised
The Bent Objects
Signature Illustration Blog
Krentu
Tisain
Epp
Sirtsuk
Hõbevalge
Polkovniku butiik
Lossipreili
Lotta tegemised

Tarkusetera
Kes hommikuti külas käib, see asjatult ei longi. Sest teavad kõik, taram-taram, just selleks hommik ongi.. -Karupoeg Puhh-Ajalugu
Viimased postitused
August 2010
Juuli 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Veebruar 2007

Mõni muu tore tegevus

Lemmikum lugemine
John Irving, Iris Murdoch, Haruki Murakami, Astrid Lindgren jne, jne

Lemmikum film
Amélie - kõige võrratum ja armsam film, mida tean.
Before Sunrise, Before Sunset!!!!!

Lemmikum muusika
Jamie Cullum, Tõnis Mägi, Feist, Adele, Katie Melua, Chalice, Liisi Koikson, Sergio Mendez, Genialistid, Simon & Garfunkel, Hedvig Hanson, Bee Gees, Jää-äär, Riho Sibul, George Michael, Foo Fighters, Roisin Murphy, HU, Helin-Mari Arder, Sofia Rubina jne lõpmatuseni....

Linca ise teeb
Lugu sellest kuidas Linca äkki käsitööd tegema hakkas... ehk lugu sellest kuidas harutamine teeb meistriks!
30 Aprill 2007
Minul väljus täna kodust selline nõiapoiss:


Kiirelt valmis müts, mille tegin papist, heegeldasin pikkade narmastega riba ja panin klammerdajaga mütsile. Lõpuks katsin mütsi siidipaberiga. Keebi kuldsete pälitega tegin juba tegelikult ammu.
Käsitöö on viimasel ajal maru soiku vajunud, näpud vist tahavad puhata. Lõpuks on aega ka ajalehti lugeda Aga küll ma neile näppudele varsti veel näitan, kui isu tagasi tuleb. Ideid isegi on. Materjali ka.
linca posted @ 07:19 - Link - kommentaarid (6)

21 Aprill 2007
Ma pole eriti hea juhataja ja seletaja, küsijatele vastuseks aga, et augulise riide peale (mingi spets riie, Abakhanist ostetud) on rida haaval nõelega narmad tehtud ja siis kääridega lahti lõigatud. Seda tegi ema vist pool aastat iga päev natuke Kõik vanad lõngajäägid läksid sinna igl juhul ära, enamus villased lõngad Minu jaoks suure tähendusega vaip lisaks tänu sellele, et minu armsa kadunud vanaema lammaste lõngad seal sees. Pilt:
linca posted @ 09:08 - Link - kommentaarid (6)

Täna on minu ema sünnipäev, PALJU ÕNNE SULLE, KALLIS EMA!!!! Ja teie võite näha ühte suurt lahedat vaipa, mis ema mu poja tuppa tegi.

See võttis PALJU tööd ja PALJU aega. Vaiba suurus on 1,65 x 3,0 m. Hästi mõnus ja pehme vaip.
linca posted @ 07:01 - Link - kommentaarid (11)

19 Aprill 2007
Oi, kui ammu ma pole siia kirjutanud Ega ma olengi rahulikult asja võtnud, kevadel ju nii palju muud tegemist ja aega muudkui voolab käest ära.
Oma uue pontsho sain küll valmis, eelmise kinkisin emale sünnipäevaks, talle kangesti hakkas meeldima. Omale tegin valge ja ebaoriginaalselt samasuguse ja sama mustriga. No ei leidnud teist nii head mustrit. . Siia teen küll valge koti ka juurde. Mingi vene päritoluga puuvillasest lõngast tegin, kulus 3,5 tokki. Heegelnõel 2,5. Panin endale tärmini, et kui iga päev 4 motiivi teen, saan 10 päevaga valmis, aga motiive tuli hoopis rohkem ja päevi kulus ka vaid 7
Pisike nõelapadi ka. Selle sees on pisike topsikork, et nõelad läbi ei läheks. Kangesti oli mul sellist asja vaja. Vildist siis. . Idee sain sellest õpetuse lehest: .
Kõige suurem töö, mis ees seisab, on kõhutantsukostüüm. Huhhhhhh. Olen jõudnud vaid selleni, et osa materjali olemas ja lõige riidele joonistatud . Jõudu mulle!
linca posted @ 06:25 - Link - kommentaarid (15)

08 Aprill 2007
Eile sain oma vitraažid kätte. Need maalisin juba suvel. Keskaegse tehnikaga, klaaspulbervärviga maalisin klaasile mustri ja siis viimistlesin peenemalt grilltikuga mustreid. Sealt edasi tuli klaasikunstnikust sõbranna Kaia Kullamaa käsi mängu ja toimus ahjus põletamine. Pärast panin paika, kuidas ja mis värvi klaas raamiks tuleb ja Kaia ühendas, tinutas. Suur aitähh talle . Tiffany tehnikat tahan ise ka õppida ühel kenal päeval
Vitraazi on jube raske pildistada nii, et väljenduks kõik klaasi ilu, eriti kui pole väga head fotokat ja valgust. Ehk kunagi saan paremad pildid...
Esimest pitsi mustriga maalitud klaasi ümbritseb imeilus ühelt poolt piimjas, teiselt poolt pärlmutterklaas. See oli üldse mu esimene proovitükk, mille tegin K. Kullamaa klaasimaalikursustel. Suvel teen kindlasti jälle klaasimaali. Valge klaasivärvvärv on täielikult minu teema Teised värvid ei jäänud pooltki nii efektsed, vähemalt mul mitte. Siuke mõnus nokitsemine ja peen näputöö. Kõige paremini tuli siiski välja kursuse lõputöö, mida kunagi ammu näitasin oma blogis.


linca posted @ 14:52 - Link - kommentaarid (4)

07 Aprill 2007
Mjau, Ilusaid pühi!!!!
Mina sain eile ühe toreda venelannast sõbranna käest teada, et olen kogu aeg sõna pasha millegipärast valesti hääldanud: "paša". Teglekult tuleb öelda lihtsalt "pasha". Mina ütlesin hoopis mehe nime , mitte aga lihavõttemaius, icic. Vene peredes olevat üldse nii, et kõik lihavõtte tööd ja söögid peavad juba neljapäevaks valmis olema ja siis edasi puhatakse rahulikult. Tore, et targemaks sain.
Ja ega ma pühade ajal niisama ka pole käes süles unistanud. Kaks poekotti tegin. Ma VIHKAN kilekotte. Vahel ikka unustan oma koti koju ja siis tuleb mingi tobeda poereklaamiga kotti käes kanda. Veel ei salli ma silmaotsaski mingeid firmalogodega esemeid ja hinnasilte. Kõik kakun kohe maha
Seekord lähenesin kääridega mehe vanale lemmiksärgile, kasutasin ära tasku, nööbiääre, nööpe ja riiet sangadeks.
Teine kott mu enda lemmik: Ise tunnen, et iga kotiga muutun natuke osavamaks ja ettenägelikumaks.
Ja kui juba kotitamiseks läks, siis üks vanem poekott ka. Sellel ilutses mingi logo ja siis ma tegin selle peale nööbisüdame.

Toredat munavärvimist kõigile! Ja neile, kel värvitud, hea koksimist!!!!
linca posted @ 10:20 - Link - kommentaarid (7)

04 Aprill 2007
Hakkas mulle täna lõngakastist oranž kera kätte. Kõigepealt tahtis sealt välja tulla kett ja siis vormus see tasa justkui iseenesest mu heegelnõela all sangadega potiks. Niidirullid just igatsesidki omale uut suuremat pesa. Idee heegeldatud potiks leidsin kunagi kuskilt netiavarustest.
Ja siis üks müts vanemale kutile. Lubas hea meelega kandma hakata Tema ikka mu kõige suurem imetleja


linca posted @ 18:09 - Link - kommentaarid (8)244022 piilusilmapaari