Sussimemme vildituba.
Sussimemme vildituba.
Sussimemmele meeldib viltida, kaltsuvaipu kududa ja korve punuda.
09 Mai 2010
Meie läheme näitusele.
Suur tahtmine on ilus tikkimiskunst ära õppida, aga ega see kerge ei ole. Kui olin esimesed lilled(vist moonid) valmis tikkinud, siis vaatan et miks need nii väiksed on. Lähen uuesti selle lehe peale kust lilled leidsin ja juhuslikult sain vene keelest nii palju aru et elusuuruses pilt on ka olemas. Tähendab need lilled peaks olema sussil palju suuremad. Nüüd arvan et oleks lihtsam neid siis tikkida ka olnud. Värvitoonid ei ole ka mingid sujuvad üleminekud aga kui ei ole õigeid ja tehavajadus nii suur on, siis on nad sellised.
Mõtlen et kui Muhu tikand sobib kummikutele maalimiseks siis äkki sobib ka viltsussile tikkida. Ega Muhukad ometi sellest solvuma ei hakka.
Mustri võtsin http://photofile.ru/users/ahjaoh/2832579/?page=1 siit. Ja selle aadressi leidsin nii kui panin otsingusse Muhu mustrid.
Kas on see piraatlus???? või ei ole, mustrid pidid olema ju rahva oma, nii nagu minu noorpõlves kõik oli "meie"
Aga ma proovin veel neid mustreid tikkida nii kaua kui isu otsa saab.
Aga meie käisime juba näitusel.
Igal aastal näitame ka oma Maakarja tõugu veiseid Luige laadal. Kas keegi nägi ka meid, kui ei siis vaadake kui uhkelt me marsime ja kui ilusad me oleme. See on eesti oma tõug ja on praegu ohustatud tõugude nimekirjas Punases raamatus.


Sussimemm posted @ 08:58 - Link - kommentaarid (17)
547835 visitors