Sussimemme vildituba.
Sussimemme vildituba.
Sussimemmele meeldib viltida, kaltsuvaipu kududa ja korve punuda.
01 September 2008
Nukuasjade kast ja padi.
Soetasin endale need lapitehnika tarbed, sest muidu oli väga halb korralikke lappe lõigata. Plaanis oli veel kaks tekikotti lapitehnikas õmmelda. Kuna aga see ketasnuga nii mõnusasti riiet lõikas, tuli hirmus tahtmine proovida ka väiksemaid tükikesi kokku õmmelda.
Siin siis ongi minu esimesed katsetused diagonaalseid tükke kokku õmmelda, nagu aru saada ega need nööbid ikka päris ilma asjata ka seal padjal ei ilutse, magades ju jääb nööp põsele.
Ja mis veel hullem selleks ajaks kui padi valmis sai ja lukk ilusti kinnituseks õmmeldud, tuli sellel lukul see niblakas küljest ära millega kinni tõmmata, tagasi panna ei õnnestunud, arutada kah enam ei viitsinud, niigi aega raisatud. Õmblesin siis veel kaks nööpi ja aasad, nii on natukenegi koomal.
Kuna sellised iluvead padjal tekkisid, otsustasin ikka veel proovida. Lapse nukukast oli selline inetu papist võikarp ja mõtlesin et panen sellele riide peale. Lappidest muidugi. Ja nüüd sai lõpuks isu otsa, endal ka süda rahul. Püüan kuidagi tekikotid ära lõpetada ja siis kartulid üles ning susside kallale. Aitab juba, mida sa siin aina õpid, tee seda mis oskad ja inimeste jalad soojas hoiab. Inimene õpib eluaja ja sureb ikka lollina- väga hea ütlemine!Kõigile kooliminejatele head koolitee algust!
Sussimemm posted @ 17:59 - Link - kommentaarid (8)
542438 visitors