Sussimemme vildituba.
Sussimemme vildituba.
Sussimemmele meeldib viltida, kaltsuvaipu kududa ja korve punuda.
29 August 2007
Tere taas!
Ajud täitsa ragisevad, sest kõik meelest läinud kuidas see blogistamine käis.Tahan juba ammu midagi siia kirjutada, aga ikka leian põhjust edasilükkamiseks.
Mis vahepeal siis tehtud.
Ikka minu loomakesed, kes tasapisi metsast väikeste vasikatega välja ilmuvad ning perenaisele tööd ja leiba annavad.


Sussihooajaks on kõvasti villu pestud ja puhastatud. Osa villu viisin Saaremaale Pilvelammaste töökotta. Väga meeldiv külaskäik oli. Minu villad kraasiti ilusasti vatiks. Koeravilla nutsule lisati tumedat lambavilla. Välja tuli hästi pehme ja tore villavatt, millest hakkavad sügisel tulema koeravillasussid. Veel ostsin linakiu ja villasegust vatti. Sellest proovin kah midagist teha.
Väga lahke pererahvas sai minu poolt sussid. Ja ega mind siis kingitusest ilma jäetud,väga mõnus toolikate, Leena Sireli käsitöö.
Ülejäänud villad lähevad Raasikule vahetusse.
Käisime veel Jõgeva nahavabrikus. Sealt ostsin taldade jaoks igat värvi nahka.Ja siis veel kohe palju nalja. Sussimemm hakkas õmblema mida ta vahel harrastab, mis aga ikka kipub nihu minema. Vaadake, tahtis teha patja kellel jalad ja käed küljes. Mõte välgatas kohe hoobilt et need sangad pannakse nõnnaviisi. Aga kui hakkasin siis seda patja ümber keerama ei leidnud ma õigelt poolt neid käsi-jalgu kusagilt. Naersin kohe hulk aega iseennast. sest need sangad õmblesin sinna suure veendumusega et kõik on õige.
Aga valmis õmblesin ja täitsa uhke teine. Pojapojal esimene sünnipäev sellepärast vanaema pidi ju õmblema. Pojatütar aga saab öösärgi, mis küll rohkem kleidi sarnane tundub, sest temal ka sünnipäev. Asjad on õmmeldud trikoo jäätmetest.
Jah!! Eks oleks pidanud vist susse tegema, aga tuli hullus peale et alati ei sussita ka.
Sussimemm posted @ 19:28 - Link - kommentaarid (13)
546802 visitors