Sussimemme vildituba.
Sussimemme vildituba.
Sussimemmele meeldib viltida, kaltsuvaipu kududa ja korve punuda.
27 Aprill 2009
Laadalkäik!
Mulle ei meeldi laadal müüjaks olla aga ikka lähen , sest kutsutakse. Seekord moosisid oma valla käsitöölised, kes olid mind Isetegijast leidnud. Ega midagi, kaks nädalat muud kui mõnusat näppimist tugitoolis. Aega hoidsin kokku ja ei pannud valmistoodangut blogisse. Mõtlesin et laadal käidud siis aega.
Nüüd on kõik kevadtööd, raamatupidamine jne,jne mis oleks pidanud valmis olema tegematta.
Lihtsalt kõik ritta ja järjekorda. Küll kõik jälle korras.
Laatadelt juba nii palju kogemusi et peab ikka pisividinaid ka olema. Üks nädal läks selle nahka.
Vanasti öeldi laiatarbe kaup, kui tegid materjali jääkidest veel midagi. Ei tea miks selline sõna, ei oska kohe kuidagi seda seostada sussidest järelejaanud vildiribade kasutamisega.
Nõnda sündisidki pallikesed ja igatkanti lahtikäivad vilditükikestest kotikesed. Blogides käisin hiilimas ka et mida teised teevad. Siin ju ideid küllaga.
Nüüd püüan siia igavese hunniku pilte laadida, kellele tundub et paljuks läheb siis üleval nurgas on ristike. Klõpsake kinni! Aga kes vastu peab sellele suured tänud!

Sussimemm posted @ 13:45 - Link - kommentaarid (19)
08 Aprill 2009
Esimesed pääsukesed ja jatkuvalt lilli.
Saabusid esimesed pääsukesed, tunduvad et pojukesed nii paksu kõhuga. Tavaliselt ilmuvad meile pääsud mai algul lauta rõõmsalt vissusid tervitama. Kaks väikest pääsupoega saabusid sussidega ilmselt natuke varem. Ega neil seal sussi peal külm nüüd küll ei hakka loodan mina.
Ja kui on ikka loomingu kriis, aga tahad ikkagi midagi teha siis tulevad vat sellised sussid nagu need lillad. Ainult mingid kriipsud ja ei tea mida veel no ei tule õiget mõtet.
Selliseid lilledega aga olen juba enne teinud, need läksid lõbusamalt.

Sussimemm posted @ 07:42 - Link - kommentaarid (17)
546802 visitors