KK handwork blog
Kontakt

E-mail:

blogi külastajate arv
154963

Flag Counter

Lingid
kudumine
tõlkimine
bernat
magie di punti
maglia uncinetto
adriafil
lana grossa
soki kudumine
tikkimispisted
kudumis/tikkimis pilte
motiivid
ravelryArhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2007


KK handwork blog
Crochet, Knit and Bake - Less talk more action :)
02 Jaanuar 2007
PROJEKT SKS 2006: KINK REEKESELE
Mina olen nii häppi kui vähegi olla saab Vahest piisab väikestest asjadest, et mõni inimene särama panna.
Kui enamusel jõulukingid juba unustatud, siis minule alles saabuvad mõned .
Töölt koju tulles ootas mind postkastis SKS paki teade. Ei olnud aega tuppa minna vaid kohe seadsin sammud postkontorisse.
Teatel oli nimi natuke valesti trükitud ja tädike kahtles, kas ikka saab paki mulle anda, aga kuna teised andmed sobisid loovutas ta pakikese ikka minu kätte.
Ma peaaegu lendasin koju. Millegi pärast oli mul eriline tunne selle paki suhtes.
Näost punane ei jõudnud riidest lahtigi võtta kui juba lõin küüned pakki. Kui silma jäi selline kott, kõlas kuskilt minu seest selline plikalik kilge. Piiludes arglikult koti sisse, läks suu O kujuliseks: „Mamma mia”, sest ma olin saanud oma parima 2006a jõulukingi, see oli ootamist väärt.
Kõik mis selles pakis end peitis oli rohkemal või vähemal määral Itaaliaga seotud. Seega keegi oli hoolikalt minu blogi uurinud.
Ajakiri on super. (lisaks oli ka väike tõlkeleht) Kui enne oli mul 100 asja mõttes mida järgmisena teha, siis nüüd on neid ajakirja jagu juures – suve topid, kampsunid. Oeh, ühesõnaga peaks käsitööle pühendama 24/7, et kõiki neid ideid teostada.
Suudate te uskuda, aga neil jõuludel ei saanud ma kingiks mitte ühtegi lõngakera. See tegi mind nats kurvaks. Kuid nüüd pole hullu, sest just sellest pakist leidsin 2 tokki ilusat, pehmet, valget Merino Otto lõnga.
Ma pole kunagi söönud Ferrero Roche komme. Neil jõuludel ma kinkisin õele ühe paki. Kavalalt lootsin, et saan ise ka proovida. Aga lootus on teate isegi mis. Õde kõige maiam inimene maailmas oli kõik salaja ära söönud, seega jäin ilma.
Kommi juttu tegin sellepärast, et sellest pakist leidsin 4 just seda sama kommi. Milline kokkusattumus, onju?!
Aga see pole veel kõik. Kingi tegija oli ise meisterdanud, ime õrna mohäärist õlarätiku/salli/soojendaja. Vääääga ilus peenike töö. Tõeliselt naiselik asjake.

GRAZIE MILLE!

KarinK posted @ 18:25 - Link - kommentaarid (5)