P6rguKiz
P6rguKiz
Käsitöö on tore hobi :)
15 November 2006
Suuri Käsityö

Tellisin omale ajakirja Suuri Käsityö, ilma, et ma kunagi ennem seda isegi sirvinud oleksin.
Täna tõi postiljon selle postkasti, november-detsember 2006.Milline oli üllatus! Kui hea ajakiri! Vat kust Eesti oma Käsitöö võiks malli võtta Aga see pole see jutt.
Mida see ajakiri siis sisaldab?

Esiteks on palju õmblemist – mulle see sobib
Nt kogu perele hommikumantlid (suurim suurus 58/60), ööriideid igale maitsele, vest mehele-naisele, kogu pere soe pesu, huvitavad aplikatsioonidega põlled, koerale pesa ja vest, jõuluvana kostüüm ja kaks erinevat jõulumütsi. Siis karvane jänku koos riietega, lastele loomasusse ja pisitüdrukutele karvane kasukas, naistele – lastele piduriideid. Lisaks imikule-väikelapsele õmmeldud pusa, kleidike ja püksid. Ja kaks kotikest ka…
Ja mis peamine, lõiked on lihtsalt õmmeldavad, moodsad ja kantavad!

Kudumist oli samuti – imikule-väikelapsele kapuutsiga kampsun. Siis kootud taksi Ja nukk… ja lillemustriga kindad. Naistele kampsunid, õlasoojendused ja erinevaid salle. Mõni neist heegeldatud ka. Ja sokikudumist leidus samuti.

Siis leidus igasuguseid jõuluvidinate õpetusi, lappasin läbi, ei köida hetkel Silma jäid vanutatud jõulukalendri sokid ja heegeldatud ehted, tikitud kaardid. Ja tore leid oli vanutatud pajakindad Ja vanutatud sokk-sussid hommikumantli kõrvale.


Mida Sa hing ikka oskad tahta rohkem ühest ajakirjast
Soovitan soojalt
p6rgukiz kirjutas selle posti 08:55 - Link - kommentaarid (4)
934251 piilujat on käinud siin lehel