P6rguKiz
P6rguKiz
Käsitöö on tore hobi :)
21 Aprill 2006
Täna potsatas postkati selline pisike ajakiri...Piltidel palju ilusaid kangaid. Aga jah, pilte hea vaadata ja ehk saab mõne idee ka, kuid ei rohkem... Ma ikka imestan, kui andekad on inimesed, kes tahavad, viitsivad ja oskavad lapitööd teha. Ja teevad südamega.

Ja olemas on ka sellised "pildiraamatud"

Kuid tegelikult tahtsin ma lihtsalt kiruda. Masstööstust.
Triikisin siis mina eile pesu. Paha päev vist oli, et torisema ajas. Ja vihale ka... sest paljud t-särgid on vat selliste alläärtega. Nu kuhu see kõlbab?Ma saan aru, et masstöö on masstöö, aga igat tööd peab tegema korralikult. Ja üleüldse, kuidas saab nii viltu õmmelda, kui on välja lõigatud korralikult? Või alustaks hoopis juurdelõikuse kirumisega?
Ja kus on praakerite silmad? Nad ei tohiks eluilmaski sellist praaktoodangut välja lasta majast. Või äkki neil firmadel ei olegi praakereid? Nu kõik võib olla.
Targemaks sain ka... ära osta odavaid t-särke, vaid õmble ise, kui ei meeldi viltused allääred! Lõimesuunast ei hakka ma parem rääkimagi, nad nagunii ei tea, mis see on, pole elu sees kuulnud, sest peale pesu kipuvad enamus viltu minema - pool küljeõmblust taga, teine pool ees... Ja varukad kipuvad ka keerdu...
Või teine variant on, et osta kalleid t-särke, need enam - vähem korralikud, kuid kuluvad ju sama moodi
Aga võib olla on see minu probleem, et ma lihtsalt igapäevaseks trööpamiseks ei näe mõtet osta nt Adidase või Nike t-särki...

Mnjah
p6rgukiz kirjutas selle posti 08:43 - Link - kommentaarid (18)
935231 piilujat on käinud siin lehel