P6rguKiz
P6rguKiz
Käsitöö on tore hobi :)
02 Detsember 2006
Õlasall

Veel üks...
Lõng Novita Nalle Colori, heegelnõel nr.4. Kulus 1 tokk/150g. Mulle tohutult meeldivad need värvid seal, tuletab sügist meeldeNüüd püüan mitte millegi muuga tegeleda, kuni mehe kampsun valmis. Ikka 1 varrukas ju poolik.
Aga kõige "toredam" on see, et see kampsun ei istu seljas. Mul varrukad tehtud otse, ei ole käeaugukaartega, kuna tol hetkel ei tulnud need kaared välja ja mõtlesin, ah mis, teen siis otse (pole elu sees suurt kampsunit kudunud ja kogemused puudusid). Ja kui varruka otsa ajasin, hakkas kaenla alt kiskuma. Ma ei teagi nüüd mida teha. Harutada ülesse ei saa neid tükke, sest seda tooni lõnga mul enam ei ole, et kududa uuesti sealt.
Äkki kududa varruka otsad ümber nagu peab ja siis lõigata käeaugu kaared sisse, õmmelda masinaga tugevalt kinni, et hargnema ei hakkaks?
Ma lihtsalt ei tea. Hing on haige, kampsun ei meeldi mulle. Ja ma ei suuda edasi teha, kui tean, et asi nässus
Ja teine "tore" asi on see, et kampsun võiks suurem olla. Kui ma kampsunit kuduma hakkasin, oli mees väiksem. Ta nüüd pool aastat jõusaalis käinud 4x nädalas ja kujutage ette mis kapp ta on... Oleks mulle siis keegi öelnud...

Ühesõnaga, mul on kahju, et see projekt on halvasti välja kukkunud. Ja nägin täna öösel isegi seda varruka lõikamist unes, hommikul olin rohkem nördinud kui oleks võinud...
p6rgukiz kirjutas selle posti 09:00 - Link - kommentaarid (12)
940775 piilujat on käinud siin lehel