P6rguKiz
P6rguKiz
Käsitöö on tore hobi :)
29 Mai 2009
Nukumaja majandus

Hakkasin mina neljapäeva õhtul kell 10 nukumajja puuduolevaid asju aretama. Kella kaheni öösel mõtlesin, liimisin ja värvisin.
Sest reede hommikul läks see maja koos oma nadi varustusega näitus-müügile. Kuu aja pärast saabub koju tagasi ja siis saab Arabella sellega mängida.
Majaehituse algul oli küll plaan see maja Barbiele ja Kenile, kuid nad otsustasid lõpuks, et lagi ikkagi veidi madal ja nad kolivad välja
Majja kolis nüüd uus elanik. Ilusad kõrged laed tema jaoks ja talle seal meeldib Kui ainult wc veel oleks, ei peaks puusees käimaParaku valmis majast koos sisustusega pilti pole. Omast arust nagu tegin, aga pilte pole. Ju siis ei teinud ikkagi. Hmm, mind ja minu kohukese aju

* Riietekapp:
Tehtud paksust papist. Mõõtsin tükid, lõikasin välja ja kokku liimisin liimipüstoliga. "Hinged" teksariidest ja nupud on helmed.
Algul olid nupud sama värvi mis kapp, aga said ikka musta värvi peale.* Köögikapp koos pliidiga:
See köögikapp/pliit on tehtud jälle paksust papist, kokku liimitud liimipüstoliga. Lõpuks sai valget värvi peale, nuppudeks helmed ja "uksed" on peale liimitud.
Kaks "pliidirauda" on nööbid.* Köögi taburetid:
Materjalideks nohurohu spraypudeli korgid, mahlapudeli metallist kaas ja ümmargune papitükk.
Metallkorgi alumisele poolele liimisin 3 korki ja ülemisele poolele liimisin papitüki. Papi värvisin üle samuti.* Uuendatud laud:
Vana nägi välja selline. Kahjuks on jalad ära murdunud ja nüüd sai kirjutuslauast kohvilaud
Jalad tegin süstla sutsaka (need, mida diabeetikud kasutavad) korkidest. Liimisin liimipüstoliga alla.* Voodi:
Voodi on tehtud paksust papist, liimitud liimipüstoliga ja värvitud üle.* Duss:
Idee teha dussinurk seebipurki ja dussivooliku pihustiks kraaniotsa sõel, tuli minult, aga Herr Abikaasa leidis "toru".
"Toruks" sai üks painduva otsaga joogikõrs.
Joogikõrre otsa liimisin sõela ja kogu kupatuse liimisin veel seebipurgi külge.
Sai hea küll* Kummut:
Vaja läks kaheksat tikutopsi. Liimisin kõige pealt neli topsi üksteise otsa ja siis teised neli, lõpuks liimisin need kaks neljast omavahel kokku. Taha panin papitüki, et kui "sahtleid" tagasi lükkama hakata, siis ei läheks pealmisest paberist läbi.
Kummutile ümber liimisin kuldse paberi, nupud helmestest.****************************
"Külmkapp" on Jenkki nätsu purk.
Lisaks veidi "poevidinaid".
Tugitoolideks on mobiili hoidjad.
Palju asju vanast ajast.

Köögiaud on ka üks kord ammu tehtud, aga blogisse pole jõudnud. "Lauaplaadiks" on kivist lõikealus ja "lauajalaks" meie vana diivani jalg. Liimisin nad omavahel kokku, seisab ilusti.


Elutuba/magamistuba sai omale kardinad ka. Teistele akendele enam ei jõudnud ajaliselt, sest kell 2 öösel kipub uni kallale Ja hommikul läks see maja juba oma teed...
Nii kahju kui see ka pole, aga mulle ei meeldi kiirelt tehtud asjad. Puudu on kvaliteet, mis paistab eriti silma värvitud pindade pealt.


p6rgukiz kirjutas selle posti 22:44 - Link - kommentaarid (10)
940219 piilujat on käinud siin lehel