P6rguKiz
P6rguKiz
Käsitöö on tore hobi :)
02 Mai 2006
Nädalavahetuses mõtlesin mida teha… võtsin siis ette viimases Käsitöö ajakirjas olnud jalgpalli mütsi mustri ja hakkasin usinasti pojale mütsi tegema. Ta suur jalgpalli fänn on
Kuna mul ei olnud soovituslikku lõnga ega heegelnõela, siis võtsin suvalise valge (Novita 7 Veljestä) ja musta (Novita Wool) (erinevad kahjuks, aga poodi ei hakanud selle pärast ka minema ), heegelnõela nr.2,5 ja tegin täpselt jooniste järgi.
Kõigepealt 6 musta motiivi (kui jubedad „kausid“ need on ) ja kui valgete kallale asusin, tundusid valged nii suured olevat ja tegin valgetel motiividel viimase rea kinnissilmusteks. Enda arvates (ja vaadates motiivi mustreid samuti, tundus, et nad peavad olema ühe suurused, aga kuidas tegelikult on, kes seda teab…).
Nu jah, ma parem ei ütle, et abikaasa vaatas hiljem netist jalgpalli pilti ja ütles, et kle, valge peaks ju hoopis suurem olema, kui must… ).
Sain motiivid valmis ja heegeldasin kokku ka. Ja ei saanud naermata jätta, kuna see „kauss“ oli nii naljakas Peanupumütsike tuli Ja pealegi, nupule sobimatu
PS! See oli natuke suur isegi abikaasale…Minu viga, võib olla tõesti pidid motiivid olema eri suurused, et ta rohkem mütsi moodi oleks, mitte tübeteika?
Kuid mis tähtsust sel enam, poja mütsi ju ei saa (rohkem katsetama ei hakka, see müts ei ole seda mõtlemist ja harutamist väärt… nii kift ta enam ka ei tundu ).

Tütar sai aga hoopis palli Sest harutada ma ei viitsinud, parem tegin motiive juurde Laisk olen, mis teha
Kuid natuke kurb on, et pall muhklik tänu mustadele „kausi“ motiividele. Aga noh jah… kui on siis on, pressides eriti ka paremaks ei läinud. Tissipalliks nimetasimeKes tahab palli teha, siis valgeid motiive tuleb 20 ja musti 12
Ah jaa, ilma sisemise padjatäidiseta kaalub pall 125g… et siis nö umbkaudne lõngakulu kah

Lõpp hea, kõik hea
p6rgukiz kirjutas selle posti 10:58 - Link - kommentaarid (15)
940958 piilujat on käinud siin lehel