P6rguKiz
P6rguKiz
Käsitöö on tore hobi :)
31 August 2007
Tegematajätmiste ärategemised

Ma tunnen käsitöös naudingut siis, kui on õige aeg ja õiged asjad. See tähendab siis minu puhul enamasti õmblusmasinat ja kangast Mida töömahukam projekt (nt joped-kombekad), seda lõbusam ja nauditavam asi on
Sest õmblemine tuleb välja, natuke ma oskan ja ühesõnaga - lemmik tegevus

Teist päeva tunnen, et tahan õmblusmasinalt tolmukorra puhuda ja õmmelda midagi. Aga mida, kui midagi vaja pole???
Ei saa ju lapsele teha lademetes asju, kes need lõpuks ära kannaks ja kuhu nad pannagi? Pole eriti arukas

Käisin eile mööda korterit ringi ja mõtlesin välja - mul on ju kaks poolikut tööd, mis vajavad lõpetamist.
Esimese tõstsin eile välja, teine töö aga vajab overlocki abi, aga mida mul ei ole, on töökorras overlock. Jätab meeletus koguses pisteid vahele. Ta pole sellist trikki veel 11 aasta jooksul teinud. Pean ikka uuesti proovima niidistada, uued niidid panema ja uue nõela. Kui see ka (jälle!) ei aita, siis minu mõistus otsas.
Mõni nädal tagasi, kui oli vaja ühte asja parandada, siis mässasin temaga tund aega ja lõin käega lõpuks... ehk täna on parem päev.
Aga ega ma ei kiirusta remondimeest otsima, pole minu moodi Pean ise pusima

Aga sellest esimesest asjast

Välja lõikasin detsembris 2006 Oli kaks komplekti, ühe sain isegi ära õmmeldud ja kingitud.
Ja nüüd valmis siis lõpuks teine komplekt, mis jääb oma aega ootama, et õige omanikuni jõuda Jõulud varsti ju käesÜhelt poolt triibuline, teiselt poolt ruuduline. Pajalappide sees 2x õhuke vatiin.
Pajakinnaste sees ühes pool 2x vatiin ja teisel pool 1x vatiin. Loomulikult on kinnaste sees ka korralik vooder (mis käte külge ei jää nagu poe omadel ), ääred kandidtud ja riputusaasad ka olemas.

Ah, mis ma siin ikka loban, lähen parem remondimeest mängima Ja kui hakkama ei saa, eks siis koon oma kampsuni varrukaid edasi, täitsa poole peal on juba, aga üldse ei taha kududa, kuigi pean
p6rgukiz kirjutas selle posti 07:22 - Link - kommentaarid (9)
935762 piilujat on käinud siin lehel