P6rguKiz
P6rguKiz
Käsitöö on tore hobi :)
15 August 2007
Tumba

Minu käsitööhood käivad kokku vajadustega. Kui midagi on vaja ja on tuju, siis teen. Aga kui midagi vaja ei ole, siis ei oska kuskilt kandist seda tuju leida ja nii ma käsitööd ei teegi.
Hetkel selline periood, et ei oska välja mõelda, mida võiks teha, sest midagi vaja otseselt ei ole ju. Ja käsitööisu nagu ka ei ole. Blogides luuramas ei käi, mööda netti ei surfa mustrite otsingul jne.
Lapsel asju niigi palju, täiskasvanutel samuti. Pole neid asju lõpuks ju kuhugi panna...

Vajadus tekkis tumba järgi eelmine nädal. Tegelikult oli see ammu, siis, kui diivanist nukumaja sai ja diivanipadjad üle jäid.Kuna ma diivanit ümbritsenud katte alles jätsin, siis oli hea sellest lõigata 11 x 11cm suurused tükid nii tumba peale kui alla ja kokku õmmelda. Küljed suurematest kangajääkidest.
Tegin koti valmis ja panin 3 diivanipatja sinna sisse ning õmblesin kotisuu kinni. Nüüd on hea, istud tugitoolis ja jalad tumbal. Või teine variant on see, et Tibi lihtsalt võtab ja lohistab selle riiuli alla, ronib sinna otsa ning hakkab riiulilt asju võtma. Ega lapsed lollid pole.
See viimane variant pole küll aksepteeritav meie peres, aga vahel ikka juhtub, kui täiskavanute mõtted mujal...Nii me siis elame, käsitöövabalt. Rändame ringi ja puhkame nii sama Kui kunagi vajadus tekib mõnd asja saada, eks siis jälle teen, aga seniks vaatan oma kahte poolikut tööd ja nendin, et nendega aega küll

Võtke suvest viimast!
Varsti jälle külm ja pime...
p6rgukiz kirjutas selle posti 05:31 - Link - kommentaarid (6)
935896 piilujat on käinud siin lehel