P6rguKiz
P6rguKiz
Käsitöö on tore hobi :)
21 Jaanuar 2007
Tänased õmblustuurid

Kõigepealt müts punase mütsi alla.
Vana oli vana ja väike juba, tegin uue. Lõikasin vana katki ja selle järgi lõikasin uue välja, veidi suurema. Riie 2x soonik materjal. Kokku õmblesin overlokiga.
Õues hea, tuulepoisid ei näpista kõrvu.Siis õmblesin veel täna teksaseeliku.
Mehe teksatagist jäid varrukad üle ja mina ei raatsinud ära visata. Tibi sai neist hoopis seelikuVälja lõikasin vaba käega (loe: ilma lõiketa), tegin 4 lõhikut alläärde, et saaks ikka joosta ka Värvlit pole, on hoopis tagasi keeratud lai kumm. Aas ja nööp samuti.
Et seelik ei jääks üksluine ja igav, püüdsin seda lillede-lehtedega rõõmsamaks muuta. Tibile meeldivad lilled Iga lille südamikus on 1 helmes ka, mida ta üritas meeleheitlikult ära katkuda.
Õnneks natuke ruumi on, kevadeks-suveks paras

Üldse peab vist kevad-suve lainele minema, laps nii üüratult kasvanud, et kui kevad tuleb, pole enam ei jopet selga panna ega midagi. Püksid ka kõik lühikesed. Rääkimata varrukatest, mis varsti küünarnukke ainult katavad

12a tagasi, kui poiss sündis, siis mõtlesin, et oi kui kift oleks, kui oleks pisike printsess kodus, siis teeks satsidega kleite ja puha Kasvataks lapsele pikad juuksed ja õpetaks käituma kui noor preili.
Nüüd siis on väike preili kodus. Käitub kui seelikus kaak Ja ma sain mis ma tahtsin Pikki juukseid, satse ja pitse...
p6rgukiz kirjutas selle posti 19:08 - Link - kommentaarid (18)
933771 piilujat on käinud siin lehel