P6rguKiz
P6rguKiz
Käsitöö on tore hobi :)
19 Jaanuar 2007
Tühi tunne

Olen kolm ööd järjest kahe-kolmeni mõtetult üleval passinud ja heegeldanud-kudunud, siis jälle harutanud ja jälle otsast peale hakanud ja lõpuks ikkagi ülesse harutanud.
Ideid on ja mitte vähe. Aga küll ei kõlba lõng, siis ei ole idee minu arvates jälle suurepärane jne. Ma täitsa hädas omadega.
Eile õhtul harutasin üht õmmeldud (raske kangas) asja. Jäi ajapuudusel loomulikult pooleli. Täna parem käsi käsi valutab, ei saa midagi rasket tõsta. Tööõnnetus?
Kuna käin päevast päeva nagu kass ümber palava pudru (käsitöö ikka), nokin siit ja nokin sealt, siis otsustasin – ei, magan hoopis selle asemel (päeval ), et mitte lolliks minna. Mitte millestki saab ka ajud krussi keerata.
Peaks äkki vardad-nõelad nurka viskama ja õmblema hakkama? Või hoopiski nädalake-paar puhkama? Närvilist emmet-naist pole ju kellegi vaja…

Millal üks kord lõppeb juba see harutamise saaga ja hakkab tulema normaalses tempos asju mis plaanis ja plaaniväliselt? Oh, ma ei tea … mitte midagi…
On´s süüdi jaanuar või aasta 2007? Pole õrna aimugi. Aga eks kunagi paistab päike ka käsitöölise hoovi, vähemalt uskuma peab.
Ja kevadet ootan ma ka. Innukalt
p6rgukiz kirjutas selle posti 17:22 - Link - kommentaarid (12)
933789 piilujat on käinud siin lehel