Irena käsitöö
Minust
Vanus: kasvav :)
Asun: Tallinn, suviti mujal
Tähtkuju:
Lingid
Mustrilaegas
Muhu tikand
Eesti rahvarõivad
Irena Käsitöö
Kaardikoda
Miniatuurid
Minu Pinterest

Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2012

Irena käsitöö
Me kõik ei saa teha suuri asju, kuid võime teha väikesi asju suure armastusega (Ema Teresa)
19 Juuni 2012
Küll on hea jälle kodus olla! Terve eelmise nädala olin sõna otseses mõttes nii ihu kui hingega seotud Eesti-Soome tantsupeoga. Mõnus oli, et ilm oli suurema osa ilus. Kahju oli, et täpselt kontserdi ajal hakkas vihma sadama. Aga karta on, et rohkem meie rühm sellele üritusele ei lähe. Kuigi etendus oli ilus ja meie tantsijad vahvad nagu alati, siis ausalt öelda tüütas väga ära see soomlaste järgi passimine. Oleks ikka võinud omale ühisproovide ajaks paiknemise ja liikumise selgeks teha! Tegelikkus oli aga, et tuhanded meie omad ootasid praktiliselt terve päeva paarisaja tantsija järgi. Ja siis suutis kontserdi ajal ka üks nende segarühm olla meie laste numbri peal!

Aga see selleks! Peo ajaks meisterdasin omale tasku riiete juurde. Meil on Anseküla rõivad ning ERMi materjalidest leidsin pildi sobivaks taskuks. Tegemine ise oli väike mure. Hoopis suurem mure oli materjalide leidmine. Eriti selle helesinise kanga leidmine. Lõpuks lahendasin selle tööstusliku vildiga, millest sai väga hästi ka aplikatsioone lõigata, kuna see ei hargne. Ainsaks miinuseks see, et vildist ei anna diagonaalset kanti lõigata, mistõttu jäi tasku natuke kandilisem, kui ERMi näidis. Aga ma arvan, et see õige väike tagasilöök kõige muu juures. Teine suurem väljakutse olid ühepikkused, kuid kolme erinevat värvi torupärlid. Need leidsin lõpuks internetist. No ja siis veel paelad, mida hankisin nii siit kui sealt.

Tasku tegin kahepoolse ehk tagumisele küljele lukuga topeltasku - tantsimise ajal on ju vaja kõik dokumendid, võtmed, raha ja telefon endaga kaasa võtta

Aga lõpuks ta valmis sai:

P1010242
IrenaIKI posted @ 18:20 - Link - kommentaarid (1)090108 visits