Irena käsitöö
Minust
Vanus: kasvav :)
Asun: Tallinn, suviti mujal
Tähtkuju:
Lingid
Mustrilaegas
Muhu tikand
Eesti rahvarõivad
Irena Käsitöö
Kaardikoda
Miniatuurid
Minu Pinterest

Arhiiv
Viimased postitused
Mai 2012

Irena käsitöö
Me kõik ei saa teha suuri asju, kuid võime teha väikesi asju suure armastusega (Ema Teresa)
28 Mai 2012
Tervitused kõikidele isetegijatele!

Tuttavad, kes mu tegemistel aeg-ajalt silma peal hoiavad, on mulle juba ammu jaganud vihjeid isetegijate kodust ilmatu suures internetimaailmas, aga et tegelen käsitööga oma igapäevase leivatöö kõrvalt, siis sinna läheb suuresti kogu mu aeg ja ega internetis ringikolamiseks väga enam mahti jäägi. Seda enam veel, et suurem osa tööpäevast möödub nagunii arvutiekraani taga ja ega väga enam vabatahtlikult vabast ajast arvuti taha kipugi. Ja kui ma siis nüüd end kokku võtsin ja kaunitesse isetegemistesse piilusin, siis sain aru, et mul jääb ajast veelgi enam puudu.

Ise toimetan igasugust teha – mis aga huvi pakub ning millest jõud ja mõistus üle käib. Tekib jälle uus idee, uurin-puurin asja kallal nii kaua kuni enam-vähem selge ning siis algab katsetamine. Eks enamus asju käibki katse-eksitus-meetodil ja kombineerides. Nii olengi juba kätt proovinud nii siidimaalis, raamatuköites, heegeldamises, tikkimises, olen meisterdanud kaarte ja palju muud. Ja ikka mida suurem väljakutse, seda vahvam! Vahel naeran, et ma lihtsaid asju nagu ei oskagi teha. Ja muidugi see isetegijate põhiline häda - et ideid rohkem, kui tegemiseks aega. Seepärast sagedasti ikka mitu asja korraga käsil. Mõnega läheb lihtsalt siis kauem aega…

Eks tasapisi katsun selgeks teha Isetegija internetimaailma tehnilised oskused ja siis ehk saan hakata muljetama rohkem pildis kui sõnas.

Seniks viljakaid ideid ja nobedaid näppe!
Irena

IrenaIKI posted @ 17:30 - Link - kommentaarid090108 visits