Helikese heietused
About Me
Age: 40+++
Location: Järvamaa
Zodiac Sign: Ambur
Likes
Hea seltskond, loodus, ristsõnad, sudokud ja muidugi käsitöö
Dislikes
Silmakirjalikkus, küüslauk
Link

Quote

Archive
Viimased postitused
September 2012

Currently

Reading
Kriminulle, naistekaid

Last Movie
Mulle sobib briti huumor ja krimkad

Listening to
Raske ja veel raskem, eelistan vanu rokisauruseid

Helikese heietused
Kõik uus ja huvitav tahab proovimist (ja vana meenutamist).
08 September 2012
Elukestev õpe e julge hundi rind on vahukoorene.
Juba pikemat aega jälgin FBs torditeemasid. No küll teevad ikka imelisi :unista: Sõbranna küsis eelmisel nädalal, et kas ma ei tahaks talle torti teha, et ta ise käib tööl ja pole aega. No miks ka mitte. Ostsin mõned vajalikud vahendid, tegin plaanid, lugesin ette nimekirja, mis ta peab mulle tooma ja torditegu võiski alata.
Koogimeistrist sain keeva veega biskviidi retsepti (ma polnud varem sellest midagi kuulnudki), hulga nõuandeid vahukoore-kohupiimakreemi tegemiseks. Ka tütar (Merxy tordid) oli hiirekliki ja telefonikõne kaugusel.
Tulemus- minu esimene tort
Kokkuvõte- tüllega (tordipritsiotsik) ma sõbraks ei saanudki, aga küll jõuab. šokolaadikaunistuste tegemist peab ka kõvasti harjutama. Kaunistamiseks on parem osta pisikesed viinamarjad.
Eeltööd tehes vaatasin ikka palju-palju puuviljatortide pilte, enamus olid ilusad. Kuid nii mõnedki tekitasid küsimusi. Kui ikka keset torti on natüürmort ananassi, viinamarjakobara ja pooliku kiiviga, siis kuidas seda torti küll lahti lõigatakse ja süüakse. Või saavad kõik korraga lusikad pihku ja siis kustutatakse valgus...
helikene posted @ 04:26 - Link - kommentaarid (12)162448 visits