Heily nurgake


MINUST
VANUS: 31
ASUKOHT: Tartu/Kuigatsi
TÄHTKUJU: Kaljukits
MEELDIB
Kõik, mis on natuke isemoodi... Külaelu! Minu väiksed sõbrad lasteaiast!!! Punast värvi fännan ka!
EI MEELDI
Mossis ja kadedad näod, pisiasjade peale ärritumine.

LINGID
Kudumise abc
Pildilink
Vunderi kursused
Heegeldamise tingmärgid
Marleen
Liia heegeldamisleht
Häid asju
Sille toidublogi


ÜLDIST

LOEN
Hetkel hoolega lasteraamatuid :)

FILMID
Walk in line!

MUUSIKA
Hetke suurimad lemmikud JAAN TÄTTE, JOHNNY CASH ja METSATÖLL!!!!!! Ja uus avastus - bänd nimega Amadeus!OTSING
Google Custom Search

HETKEL KÄSIL
ARHIIV
Viimased postitused
September 2011


ÕPETUSED

heegeldatud päkapikk
päkapiku-pajalapp
heegeldatud jänku
heegeldatud kübar lapsele

KÕIKE MUUD

Eesti käsitööblogid
Vaata veebiringi!
Käsitööblogide veebiringi blogi
Powered By Ringsurf

342785 vaatamist

Heily nurgake
Natuke siis ja natuke sealt, aga mis peamine - ISE TEHTUD!!!
24 September 2011
KUIDAS ME TINTSIKUGA ANDRUSELE KINKI VIISIME...

Kõik algas juba mitmeid päevi tagasi, kui ma sain aru, et just sellel nädalavahetusel SEE toimub!!! Viimased ööd ma muud ei näinudki unes, kui seda, kuidas ma suusatan, kuidas Andrus mind suusatama õpetab, kuidas ma Andrust suusatajate vahelt otsin… Uh, ma ütlen, et raske on olla, kui iga asi läheb hinge ja tekitab ärevust… Ehk poleks asi nii hull olnud, aga Andrus Veerpalu on minu jaoks siiski Sportlane suure algustähega ja ma väga austan teda. Avaliku elu tegelasi, kellega kohtumisest ma olen unistanud ja keda ma siiralt austan, pole just väga palju ning üheks nendest on kindlasti Andrus Veerpalu.
Kui kätte jõudis tänane hommik, siis oli ärevus ja ootus saavutanud maksimumpunkti. Kõndisin mööda tube, koristasin, surfasin netis ja püüdsin igati tegevust leida, et aeg ometi kiiremini mööduks… Panin Andruse telefoninumbri enda telefoni mällu, et ma numbrit maha ei unustaks (mis poleks antud olukorras üldse üllatav olnud). Veidi enne kümmet helises telefon ning ekraanil oli tekst „Veerpalu“… Ütleme nii, et äkki hakkasid käed ka värisema , paanitseja nagu ma olen! Tegelikult oli kõik hästi ja sain lihtsalt kinnitust, et just täna me kohtume ja kink saab üle antud.
Kui kell oli 10 saanud, siis ma lihtsalt ei kannatanud enam kodus olla. Võtsin ühte kaenlasse paki ja teise poja ning otsustasin liikuma hakata.Pealegi ütles paanika-mina, et kes teab, kuidas liiklus on ja kas mul ikka auto läheb käima jne jne, et parem jõuda varem, kui hiljaks jääda. No ja jõudsingi varem, st Tintsik alles puhkas kodus, kui mina juba Laululava juures ootel olin. Hetk hiljem nägin, kuidas Andrus Veerpalu autoga saabus… Uskuge mind, ootusärevus oli haripunktis!!!
Kell oli nii palju, et Tintsik peaks kohe saabuma ning ma otsustasin autost välja ootama minna. Kõndisin rahulikul ümber auto, kui nägin Andrust mööda kõndimas… Uh, õnneks tuli koha ka Tintsik. Otsustasime oodata, millal Andrus tagasi kõnnib ning ei hakanud kohe talle helistama.
Ja sealt ta tuligi! Jätsin poja autosse magama, võtsin kasti kingitusega ning läksime Tintsikuga Andrusele vastu. Tintsik on teada tuntud oma maheda häälega ja sorava jutuga, seega polnud kahtlustki, et tema on see, kes juttu puhuma asub.
Edasi läks kõik nii kiiresti, et kõik ei talletunud isegi mällu… Tintsiku armas jutt sellest, kes me oleme ja kust me tuleme ning väike kinkide esitlus ning suur oli me rõõm, kui Andrus oli koos tekiga nõus meile ka poseerima ja lubas ka pilti teha! Ja olgu öeldud, et Andrus Veerpalu on ka päriselus täpselt samasugune meeldiv, vaikne ja tagasihoidlik nagu ta paistab meile läbi teleri vahenduse! Lõpetuseks Andrus tänas meid kõik kingituse eest ning meie omakorda tänasime teda nende elamuste eest, mida ta meile läbi aastate pakkunud on!!!!!!!Lisan lõppu ka suured-suured tänud Susale, tänu kellele see projekt teoks sai ning Sussimemmele imearmsate susside eest perekond Veerpalule!!!
Heily posted @ 10:00 - Link - kommentaarid (17)