Heily nurgake


MINUST
VANUS: 31
ASUKOHT: Tartu/Kuigatsi
TÄHTKUJU: Kaljukits
MEELDIB
Kõik, mis on natuke isemoodi... Külaelu! Minu väiksed sõbrad lasteaiast!!! Punast värvi fännan ka!
EI MEELDI
Mossis ja kadedad näod, pisiasjade peale ärritumine.

LINGID
Kudumise abc
Pildilink
Vunderi kursused
Heegeldamise tingmärgid
Marleen
Liia heegeldamisleht
Häid asju
Sille toidublogi


ÜLDIST

LOEN
Hetkel hoolega lasteraamatuid :)

FILMID
Walk in line!

MUUSIKA
Hetke suurimad lemmikud JAAN TÄTTE, JOHNNY CASH ja METSATÖLL!!!!!! Ja uus avastus - bänd nimega Amadeus!OTSING
Google Custom Search

HETKEL KÄSIL
ARHIIV
Viimased postitused
November 2007


ÕPETUSED

heegeldatud päkapikk
päkapiku-pajalapp
heegeldatud jänku
heegeldatud kübar lapsele

KÕIKE MUUD

Eesti käsitööblogid
Vaata veebiringi!
Käsitööblogide veebiringi blogi
Powered By Ringsurf

341893 vaatamist

Heily nurgake
Natuke siis ja natuke sealt, aga mis peamine - ISE TEHTUD!!!
06 November 2007
Quote:
Tere kõigile! Olen siiani olnud selline salanokitseja, koon sahtlisse, heegeldan kapi otsa... - nüüd siis mõtlesin, et saagu mis saab, aeg on päikese kätte pugeda.


Täpselt nii alustasin ma aasta aega selle blogiga. See on olnud super aeg - niii palju uusi oskusi, niiii palju uusi tutvusi, niiii palju lahedaid inimesi jne jne. Suured-suured tänud teile kõigile, et te olete olemas olnud ja olete siiani.

Ja blogi laulab: Minul on täna sünnipäev, seda ei juhtu iga päev...

Veidi ka muust.
Nimelt olen ma siis nüüd kasvatajast raamatupidaja või vastupidi raamatupidajast kasvataja... Teen ju mehe firmale ikka raamatupidamist ka edasi, aga lasteaias olen ametlikult tööl. Ja kui päris õieti öelda, siis mitte kasvataja, vaid ikka lasteaia õpetaja. Kaks esimest päeva on tegelikult mõnusad olnud – õhtuks olen küll täitsa laip, aga mõnus on ikkagi. Täna tekkis ainult kaks korda vääääike probleem – kõigepealt ei tundnud ma lapsi enam talveriietes ära (no tõesõna – 12 võõrast last) ja teine kord siis, kui unejutt oli loetud ja kõik hakkasid hõikuma – mulle esimesena, mulle esimesena... Mida?!? Õnneks nad seletasid mulle ilusti ära, et nad tahavad nüüd saada pai ja et ma neile ilusti teki peale paneks ja head ööd sooviks. Aga tegelikult on vahva, tõesti on!!!!!! Ja eriti armas oli, kui üks mu endine kursaõde oma tütrele järgi tuli ning mind nähes ütles: "Sina - Mul on nii hea meel, et sina oled meie uus kasvataja!!!!!!" - see pani tõesti silma särama - aitäh Sulle!!!!!!!!

Ka Valge paki vahetus on nüüd minu jaoks lõppenud. Minu pakk juba mõned päevad tagasi uuel omanikul käes. Täna siis saabus ka minu pakike ja otse ukse taha toodi ära.


Isetehtud osa ehk kõrvarõngad pildile ei jõudnud, sest need on mul juba kõrvas. Väga mõnus pakk on - valge tee (tänu igasugustele vahetustele olen ma teed juba täitsa armastama hakanud), lõngakera (Baby Cotton), veidi magusat, klambrid ja patsikummid ja tükike valget seepi (on ju ikka seep?). Kõrvakatest kõrvas ka üks pilt.

Tegijat veel tuvastan...
Heily posted @ 14:39 - Link - kommentaarid (14)