TänusõnadKõigepealt siis tänusõnad Metskassile, Aili62-le ja Inksule tunnustuse eest!!!! Kahjuks minul enam rokkivate tüdrukute märki ei näita, seega ei hakka ka edasi andma. Pealegi suurem osa rokkijatest on ju selle ka juba saanud.
MütsidSuvel, siis kui veel häääästi palav oli, olime maal ning laste mütsid taas kadunud (nagu ikka). Sai siis nii kiirkorras üks lihtne peakate tehtud. Panen selle ka siia nüüd lõpuks.

Põhjus miks ma ikka KÕIK oma tehtud asjad siin tahan ära näidata on aga lihtne - tahan nimelt aasta lõpus teha väikest viisi statistikat (raamatupidaja veri lööb välja), et palju ja mida ja millises tehnukas ma valmis olen saanud.
Igatahes suurest soojast suvest pole enam haisugi ja pigem piilub sügis juba vaikselt aknast sisse. Seega vaja ka soojemat mütsi. Eriti karjuv vajadus mütsi järgi oli väiksemal tütrel - Marleenil, kes on juba neli päeva olnud lasteaialaps.

Ja sealjuures väga tubli lasteaialaps - ilusti lubanud emmel ära minna ja iga päev ikka järjest pikemalt üksi lasteaias olnud.
Aga näitan siis mütsi ka ära...

Mustri leidsin ajakirjast "Käsitöö" suvi 2007.