Heily nurgake


MINUST
VANUS: 31
ASUKOHT: Tartu/Kuigatsi
TÄHTKUJU: Kaljukits
MEELDIB
Kõik, mis on natuke isemoodi... Külaelu! Minu väiksed sõbrad lasteaiast!!! Punast värvi fännan ka!
EI MEELDI
Mossis ja kadedad näod, pisiasjade peale ärritumine.

LINGID
Kudumise abc
Pildilink
Vunderi kursused
Heegeldamise tingmärgid
Marleen
Liia heegeldamisleht
Häid asju
Sille toidublogi


ÜLDIST

LOEN
Hetkel hoolega lasteraamatuid :)

FILMID
Walk in line!

MUUSIKA
Hetke suurimad lemmikud JAAN TÄTTE, JOHNNY CASH ja METSATÖLL!!!!!! Ja uus avastus - bänd nimega Amadeus!OTSING
Google Custom Search

HETKEL KÄSIL
ARHIIV
Viimased postitused
Oktoober 2012


ÕPETUSED

heegeldatud päkapikk
päkapiku-pajalapp
heegeldatud jänku
heegeldatud kübar lapsele

KÕIKE MUUD

Eesti käsitööblogid
Vaata veebiringi!
Käsitööblogide veebiringi blogi
Powered By Ringsurf

341809 vaatamist

Heily nurgake
Natuke siis ja natuke sealt, aga mis peamine - ISE TEHTUD!!!
10 Oktoober 2012
AASTA ISETEGIJA 2012Ma kohe pean alustama klassiku sõnadega: "Et kõik ausalt ära rääkida..." Nii et selleks et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama algusest. Nimelt olin meie sõpruskonna tavapärasel õhtusöögil. Just nii, me saame sõbrannadega iga kuu kokku erineva sõbranna juures ja sööme ühe mõnusa ja kosutava õhtusöögi ehk meie keeli "Õhtusöök seitsmele". Seekord oli õhtusöök Valgamaal ja koju jõudsin ma päris öösel. Terve pere juba magas, aga mul tekkis millegipärast mõte veel korraks netis kiire tiir teha. No ja seal ta oligi, Muhvi kiri teatega, et ma olen valitud Aasta Isetegijaks... Läksin ära magama... Hommikul mõtlesin, et ju see oli ikka see va vahuvein ja hiline aeg, no olen küll natuke Isetegijas asjatanud, aga no kohe Aasta Isetegija. Tulin vaatama, et kes siis päriselt valiti ja selgus, et ikka veel mina.

HÄMMASTAV!!!! Kui ma veel avastasin, et olen ka rahvalemmiku nimekirjas esindatud, siis oli muidugi rõõm veel suurem. Minu poolt igatahes SUURED-SUURED tänud kõigile!!!! Päris ausalt, see annab innustust edasi teha ja olla just siin olemas!!!!

Minu poolt suured-suured õnnesoovid ka Sik-Sakile!!!!!!

Ekstra tänud muidugi imelise paki eest, mille ma eile kätte sain!!!! Teen küll käsitööd, aga korralikku komplekti heegelnõeltest ja varrastest pole mul siiani olnud... Ja see karikas (või kuidas seda nimetama peaks)... Lisaks mulle käivad ka lapsed seda silitamas ja imetlemas.NB! Siinkohal pean veel mainima, et ilma Isetegija toetava keskkonnata poleks ma iial jõudnud käsitöö-maailmas sinnani, kuhu ma olen jõudnud, aitäh ka Isetegijale kõige üldisemas mõistes!!! Luban, et püüan ka rohkem käsitööd teha, see pool on kuidagi unarusse jäänud.

Heily posted @ 06:41 - Link - kommentaarid (19)