KitsaKatsa katsetused
KitsaKatsa katsetused
Tasa ja targu :)
14 September 2012
täna lisaks siia meenutuseks, et augusti lõpus täitus üks aastake ja selle puhul üks pildike käsitöö alastest kingitustest. Kõik need mis pildil näha olid täpselt minu kingituste nimekirjas ja kuna mul on nii super-hüper armsad sugulased-tuttavad, siis suutsid nad mind väga rõõmsaks teha nende kingitustega.
Ja nüüd siis sai ka vööõpetuse DVD järgi üles pandud ka vöö. Kasutasin juba korra ülesharutatud villaseid lõngu, linane on Katia linane. See on puhtalt õppimine, et aimu saada kui tugevalt teha, kui tihedalt jne. Nagu algusestki näha, et on üpris ebaühtlane aga nii me ju õpimegi.
sünnipäeva kingitused 2012" border="0" alt="" />

siis sai endale vahepeal selgeks tehtud Annise tegemine. Annis üllatas oma lihtsusega ja mulle väga meeldib see. Ei teagi miks ma algul kujutasin ette , et selle tegemine võib osutuda keeruliseks. Tuleb aga lihtsalt õpetus ette võtta ja järjest tegema hakata, mitte üle mõelda vist.
esimesed Annised" border="0" alt="" />

kuna lõnga jäi üle natuke, siis valmis üks mütsilotu, mis sobib hästi meie hundule. Hakkasin lihtsalt keskkohast tegema ja nii ta valmiski, ei olnud mingit ette kujutust, mis lõpp tulemus on. Ja elu esimene lilleke sai ise tehtud raamatust "Kootud äärised ja kaunistused" järgi Lk 108 rukkilill.
mütsilotu" border="0" alt="" />
mütsilotu" border="0" alt="" />

Iga aasta septembri algul toimub meil kohalik väikene küla laadake, ega siin ostjaid eriti pole, tänavu aasta oli lausa hetk kui oli müüjaid rohkem kui ostjaid tänu vihmale aga see juba nagu väike traditsioon , et tuleb ikka kohal käia. Selleks puhuks sai kõik kapinurgast välja otsitud. Katsetasin ka salvräti tehnikas kaardi teo ära.
Ehted ja kosmeetikakotid on minu õe kätetegu
Tuula laat 08.09.2012" border="0" alt="" />
Tuula laat 08.09.2012" border="0" alt="" />
sälvrätitehnikas kaardid" border="0" alt="" />

Ja muidugi üks asi veel. Ma olen nüüd kangastelgede omanik. Oi kuidas ma neid tahtsin. Aga kuna ma tahtsin tegelikult kiritelgi, mitte maatelgi, siis mu kallis kaasa tuunib neid väheke ja varsti ongi mul kiriteljed.
kangasteljed" border="0" alt="" />
KitsaKatsa posted @ 07:39 - Link - kommentaarid (4)
066885 külastusi