KitsaKatsa katsetused
KitsaKatsa katsetused
Tasa ja targu :)
22 Juuni 2012
jälle siis võimalus lisada ülesse mõningad pildid. sai katsetatud märkmiku tegemist. neti avarustes googeldades sattusin Annihobileheküljele ja seal oli minu arust väga hea õpetus -seletus, kuidas köita ja nii läkski katsetuseks.
märkmiku lehed on A4 pooleks murtud. sinine sai esimesena valmistatud, see tiba õhem. materjaliks siis papi peal tapeet. väga hästi kusjuures jäi, algul olin küll kahtleval seisukohal aga lõpp tulemusega jäin rahule. teisel proovisin ära ka nurgad. ja vahele sai siis pistetud ka väheke värvilisi pabereid. nüüd aga siis ka pildid

sinises märkmikus 50 lehte, punases 80
sinise puhul kasutasin sisu ja kaante ühendamisel veidi paksemat värvilist paberit, teisel 300g katongi ja no sellega meeldib mulle ikka rohkem teha ja jääb ka palju paremini ikka.

toredat jaanitamist homseks kõigile
KitsaKatsa posted @ 19:41 - Link - kommentaarid
15 Juuni 2012
täna siis pildikesi minu selle nädala väikestest tegemistest. Kõigepealt siis 2 tagasihoidlikku kaardikest ja siis mu esimene märkmik,mis sai meisterdatu neti avarustest leitud erinevate õpetuste järgi. Aga tegelikult tahaks ühel köitmise kursusel osaleda, sest et ega ma pole veel asjale korralikult pihta saanud ja ka vahendeid napib. Väga tahaks endale paberi trimmerit algatuseks saada.
Pisike tütar igatahes omastas märkmiku endale Aga nüüd siis pildid.


KitsaKatsa posted @ 13:35 - Link - kommentaarid (2)
05 Juuni 2012
valmis sai üks tellimus töö. Üks väga tore inimene tellis valge õlasalli, selleks sai siis "Monica"
Kootud 3,5 ringvarrastega
lõng Merinos Extra
suurus ca 200X99cm

Loodan, et tellija jääb rahule.

Sõbrannale sai kingiks viidud üks karbikeTütrel seisab ees kohe-kohe klassiõe sünnipäevale minek, selleks puhuks sai samuti meisterdatud üks karbike 10X10cm suurune. Sisse läks veel ka minu õe valmistatud käevõru.Ja nüüd siis ka veel üks minu katsetus kaartide vallas. Aga kuna mul puudub küll igasugune kunstiline meel, siis on kaardid hästi lihtsad. Tavaliselt käin teiste kaarte vaatamas, mis on ikka super ilusad ja tahaks ise ka osata.


varasemalt valmis ka 3 rahataskut veel aga neist pildile jõudis 2. Kõik läksid kingiks laste sõpradele ikka.

KitsaKatsa posted @ 19:39 - Link - kommentaarid
066428 külastusi