ISETEGEMISE ARVEPIDAMINE
ISETEGEMISE ARVEPIDAMINE
Tahaks midagi ilusat teha, aga nii, et oleks tore ja huvitav, mitte raske :P
.: Minust :.
Linn: Tallinn
Tähtkuju: Jäär
.: Meeldib :.
Kui on eesmärk, mille poole pürgida, kui on pidu, mida oodata, kui on sõpru, keda külla kutsuda.
.: Ei meeldi :.
Ebaausus, pettus, kurjus.
.: Blogid, mida imetlen :.
Hõbevalge
Aeda käsitööleht

.: Põhimõtted :.
Igaüks on ise oma õnne sepp :)
.:ARHIIV:.
Viimased postitused
Juuli 2013
September 2012
Mai 2012
Aprill 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
Detsember 2011
November 2011


.: Üldislelt :.

Viimane raamat:
Minu Eesti

Viimane film:
Pealkirjad ununevad kiiresti, peamine, et oleks nalja, draamat, armastust, ilusaid inimesi ja saaks ideid, et oma elu ilusamaks muuta.

Muusika, mida kuulan:
Norah Jones, Simply Red, Lily Allen ja palju muud


.: Külastajad :.

028126

15 Juuli 2013
Tegin ühed sussid

LotaLiisu posted @ 16:23 - Link - kommentaarid

08 September 2012
Tere üle pika aja, pole ammu siia midagi postitanud. Vahepeal olen teinud mõned kaardid ja veidi seda scrapbookingu asja uurinud. Kui raatsiks poodiest igast kraami palju, palju kokku osta, siis saaks ikka ilusaid asju teha küll.

Sõbrannale tüdrukute õhtuks tegin sellise lehe, kuhu ta sai kirjutada, miks ta oma tulevast abikaasat armastab


ja pulmadeks tegin neile sellise rahakaardi


Ühele teisele sõbrannale tegin tütre sünni puhul sellise kaardi


Väiksele sugulasele teiseks sünnipäevaks tegin lambavillast lambakaardi


Suurele sugulasele viltisin lille kaardile
LotaLiisu posted @ 07:54 - Link - kommentaarid (3)

04 Mai 2012
Minu esimesed kõrvarõngad, mis ise tegin. Traadi painutamist pean veel kõvasti harjutama. Fimost lillede tegemine näeb välja ka rohkem lasteaia käsitöö moodi, aga nende roosidega jäin lõpuks enamvähem rahule. Kui neid vidinaid ja asju saaks kuskilt niisama, siis võiks ju katsetada ja teha, aga selleks, et saaks igasugu põnevaid ehteid valmistada, tuleb ju hunnikute viisi kraami kokku osta.

LotaLiisu posted @ 13:15 - Link - kommentaarid (1)

19 Aprill 2012
Isetegemise suund on läinud viimasel ajal rohkem õmblemisele. Näitan siis ka viimati valminud kleiti, mille tegin sõbranna lapsele 2 aastaseks sünnipäevaks. Kuna ma lõiget ei viitsinud otsida, siis mõtlesin, et teen oma lapse mõõtude järgi. Üks loogika viga tuli sisse, aga muidu näeb täitsa suvise kleidi moodi välja ehk saab ka kanda.

LotaLiisu posted @ 12:07 - Link - kommentaarid

24 Märts 2012
Kevad käes ja sünnipäevade maraton võib alata
Lapse sünnipäevatordile mõtlesin juba ammu, et tahaks ka ise teha ilusat martsipanitorti nagu siin internetis ikka palju näha on. Minul tuli selline lihtsam, aga ka sellega nägin päris palju vaeva. Tavaliselt teen tordi põhjad tordipulbrist, seekord siis olin tubli ja tegin taigna ise, vahustasin muna kollased, valged eraldi, sõelusin jahu, aga põhjad tulid ikka imeõhukesed ja maitse poolest polnud tort ka parem. Joonistasin auto kujulise zablooni ja selle järgi lõikasin põhjad välja. Vahele panin vahukoore ja kohupiima kreemi, raamatus( Imeline sünnipäev), kust selle retsepti sain, oli pildi peal paksu kreemiga suur tort, aga minul jäi see kreemikiht ka suht õhuke. Martsipani rullisin, kahe kile vahel on seda eriti hea teha, piparkoogi vormidega ja tassiga lõikasin välja kohad, mis tahtsin ära värvida. Näiteks, võtsin südame välja, värvisin toiduvärviga ära, rullisin, lõikasin uuesti välja ja panin tagasi, rullisin ühtlaseks. Muidugi ei käinud see nii lihtsalt Shokolaadiga kirjutasin teksti. Ka võileivatordi püüdsin lastepäraseks teha, lepatriinude idee sain ühest power point failist, mis ringi liigub. Ja sellised mu tordid siis tulid:LotaLiisu posted @ 05:57 - Link - kommentaarid (8)