Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

358056 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
November 2011

.:Peatse kohtumiseni!:.

27 November 2011
Minu blogil on täna sünnipäev. Järjekordne viiene meie peres.


Nagu ikka alustad suurelt aga aastatega eluolu muutub ja postitusi jääb harvemaks ning ega kõik oma kätega tehtu enam siia lehele jõuagi.
Alguse eufooria igast kommentaarist vaikselt lahtub. Iga sokipaar enam tähelepanu ei tõmba. Nii otsid aina uusi ja uusi mustreid, põnevamaid mudeleid jne., et teenida teiste imetlust ja kiidusõnu. Naised ju!!!
Kui oled saanud millegi erilisega hakkama, siis on ilmetu välgukogu postituses selle suure töö „mõrvamine“. Nii jõuame läbi käsitöö fotograafiani. Avastad, et vana aparaat ei rahulda enam. Annad vaikselt väikseid vihjed lähenevaks sünnipäevaks. Oled pisarateni liigutatud, kui neist aru saadakse ja su süles on kaua ihaldatud uus mänguasi. Nii saad päeval toas ringi käies otsida seda õiget nurka, kus just parajalt valgust, et uus looming pildile püüda ja blogisse kiitust koguma riputada. Vajadusel püüad päikesekiiri uute sokkidega murul lesides või rätikut kivile sättides. Laskudes ekstreemsusteni, siis kõõlud aluspesu väel tooli leenil, et taimeriga teha fotojäädvustus oma esimestest kootud põlvikutest. Kõik kunsti nimel.
On olemas ese, on olemas korralik pilt sellest aga taust on luitunud ja vanaks jäänud. Seega üks suurim tegemine on siinse lehe tuunimine. Aastatega on mu kodu olnud igasugune. Paar korda isegi polnud midagi. Peale mõnda valusat õppetundi jäävad meelde suured sõnad „tee blogikoodist koopia“. Iga kujundus on just sel ajahetkel minu nägu. Praegust rahulikku välimust vast pole vajalik lahti seletada. Just nii mu elu momendil on. Lilleline, täis roosat!!
Paljud blogi külastajad vaatavad esimesena fotosid ja kui neile miskit meeldib, siis loevad ka jutu sinna kõrvale. Nii tuleb endas leida kirjanik, et veelgi esile tuua oma tegemisi ja hoida sinu nime peal klikkijat kauem, kui paar sekundit siin lehel. Tunne oma fänne!
Kellele blogi pidada? Kas iseenda jaoks, et tore hiljem sirvida, mis tehtud? Samas, kui kõik tehtu siia ei jõua, siis ikka teistele?! Eputamiseks? See nii isekas sõna. Ikka oma rõõmu jagamine õnnestunud tegemisest, mis saanud ilusa foto, sisuka jutu ja kena blogi välimuse näol omale väärilise esitluse.
Seega on blogi pidamine raske töö. Tahaks loota, et tulen sellega aina paremini toime.


Nüüd loosimise juurde. Põhimõtteliselt valesti vastajat polnud. Teise küsimuse õigeks vastuseks lugesin ka testi tegemist kuna ei olnud täpsutanud, et tegu peaks olema käsitööga. Laulge kaasa saates oleme ka osalenud, küll tagaplaanil rohkem.
Nimed kirja! Loosimise anumaks kasutasin viimati lõpetatud tegemist. Deisi Anelle triibumütsi.

Väikestel fortuunadel juuksed kammitud ja näpud soojad. Pisike hoiab ja suurem võtab....

... mütsi seest välja nime, kelleks osutus...


PALJU ÕNNE, VIRMALINE!

Aitäh kõikidele osalejatele ja kõikidele siinse blogi külastajatele!!
ILUSAT ADVENDIAEGA TEILE, KALLID SÕBRAD!
sapsi jättis jälje 17:14 - Link - kommentaarid (7)