Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391767 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
Detsember 2006

.:Peatse kohtumiseni!:.

19 Detsember 2006
Viimaks see lumi ka nüüd maas Kui öösel kell 4.00 seda suurt lund akna taga nägin, tekkis tahtmine välja hiilida ja helbeid püüda Loodan, et ikka jõuludeni maa valgena püsib.

Nüüd siis tegemistest. Nagu ma arvasin, ei ole lapse pontšoni jõudnud. Tekkisid uued mõtted mööda blogisid rännates. Tuli tahtmine hoopis neiule müts kududa kuna kasutuses olev flisist müts on liiga paks praeguste ilmade juures (piigal õuest tulles pea täitsa märg). Nii sai valmis minu versioon triibumütsist, mille õpetuse ERIA BLOGIST sain. Müts nagu näha kohe igati kirju/triibuline.

Lisaks heegeldasin tavaliste kinnissilmadega kõrvaklapid ja paelad. Müts armas ja soe, kuid siiski mitte liiga. Tegemisel kasutasin kolme erinevat lõnga-- saalomoni pontšost järgi jäänud valget mohäär/akrüül, ühe värvilist merino villast lõnga ja värvivaheldustega lõnga
Kuna müts jätab kaela (eriti kukla) täitsa paljaks, siis tuli loomulikult teha ka kaelussall (mis momendil ootab paari nööp).

Ja ütlemata uhke olen täna õhtuse tööga, sets tavaliselt harutav pigem pikaks ajaks pooleli oleva töö üles kui lõpetan. Täna aga sai lõpuks valmis minu rohkem kui [5 aastat] kestnud liniku heegeldamine Homme vaja ainult viimistleda. Arvan, et võin uhkusega lisada oma blogisse PAVnupukese (kui ma selle lisamise tehnilise poole ära jagaks).

A, ja aitäh Susale! Sain oma lõngad ilusti kätte ning väga ilusa ja samas vajaliku KINGITUSE ka. Eile hakkasin just !veebruarile! juba mõtlema. Tulemas nimelt ema sünnipäev ja tahaks talle miskit ise teha. Mõttes oli pidulik sall milleks nüüd Susa lõng sobib nagu rusikas silma auku. Paluks vaid abi ideede osas. Mida võiks teha ja kas peaks kasutama kõrvale ka mingit muud lõnga?? Ehk kogenumad ja targemad natuke abistaksid. Ise olen hirmsast igasuguseid linke läbi lapanud ja ikka veel tume maa
sapsi jättis jälje 21:33 - Link - kommentaarid (1)