Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

357852 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
Mai 2011

.:Peatse kohtumiseni!:.

08 Mai 2011
Elu keerdkäike on ikka võrreldud triipudega. Lohutatakse, et peale musta tuleb alati valge triip. Seekordset beebikat tehes olid mõtted lastel. Oodates üht ja muretsedes teise pärast. Et neil elus hästi läheks. Rohkem rõõmu ja vähem muret. Iga värv siinses tekis seda tähendabki. Ikka kirevad värvid vaheldumisi valgega. Võimalikult vähe murevärve, samas päris ilma nendeta ka ei saa.

Milleta veel me elus hakkama ei saa? Armastuse, hoolivuse, sõpruseta. Seega on teki teine pool täis südameid. Ja palju. Et me neiu oleks oma elu jooksul ümbritsetud armastuse ja hoolivusega. Mis peamine, et ta ei oleks ainult võtja vaid annaks seda ka teistele edasi.

Selle teki pilte nähes valdas mind suur pettumus kuna mustrit polnud saada. Hetkeks juba loobusin aga erinevate tegijate pilte uurides hakkas vaikselt muster välja tulema. Sai pool päeva heegelnõel käes ninapidi ekraani ees istutud. Sama päeva õhtuks olid esimesed triibud olemas. Alguses on kasutatud taas koduseid puuvillaseid jääke. Peamiselt viimastest beebitekkidest järgi jäänud capri. Kuna värvivalik oli kehva, siis sai loomulikult uusi tulevasi jääke Liannist juurde ostetud.
From Tegemised

Viide mustrile
Mõõdult umbes 70x90cm
Kaal 543g

Armastust südamesse!
sapsi jättis jälje 17:18 - Link - kommentaarid (16)