Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391940 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
Jaanuar 2009

.:Peatse kohtumiseni!:.

25 Jaanuar 2009
Uus aasta on ametlikult alanud Tartumaa isetegijate jaoks. Saime kokku 24.01 Roosi Äris. Tintsik tegi meile lahkesti hargipitsi algukursuse. Kohal oli 21 isetegijat nii Tartust, kui ka kaugemalt. Saladuslikuks üllatuseks osutus Drex, kes tahtis ka hargitada ja võttis vaevaks meile külla sõita. Kõik heegeldasid suure hooliega. Algus oli vaid veidi vaevaline. Kastanile tekitasime silma alla stiimuli Domino küpsiste näol. Kui saab esimesed 30 aasa valmis, võib ühe küpsise võtta. Mõjus. Kolmanda riba jaoks oli stiimuliks kohvitass. Samuti mõjus ja siis läks juba ladusalt. Aasade heegeldamine sai kiiresti selgeks ja igaüks leidis oma viisi kuidas seda harki keerutada ja heegelnõela teisele poole saad. Edasine kujunes juba keerulisemaks. Mitte seepärast, et oleks nõudnud kõrgemat matemaatikat vms. vaid pigem erinevate kokku heegeldamise viiside rohkuse tõttu. Paar varjanti sai ära proovitud. Tuli välja küll. Lõpetuseks oli kõikidel proovilapikesed koju kaasa võtmiseks valmis. Heegeldamise ajal sattus teinegi üllatus meie juurde Kesoni kujul. Oli väga meeldiv. Tänu sellele kohtumisele saime ta meile veebruaris kokkusaamisele. Nimelt tuleb ta meile arhailist tikandit õpetama. Vägev. Veel mainiksin ühte väga rõõmustavat momenti. Nimelt tuli meiega koos heegeldama täitsa uus isetegija, kes liitus foorumiga alles detsembri lõpus. Väga tubli, et juba meie seas ka reaalselt.

Minu jaoks kujunes kokkusaamine samuti äärmiselt töökaks. Vaadake või Drexi pilte. Kas näete ühelgi pildil mind kohvitassiga? Ei näe. Mitte sellepärast, et ma seda poleks tarbinud vaid olin enamuse ajast samuti hargiga ametis. Mõnus vahelduseks kaasa lüüa. See mu salajane uusaasta lubadus. Julgen isegi lubada, et märtsi kuus olen laua ääres liithelmeid nokitsemas. Jube onju?! Mina ja pärlid?! Juhtub ka paremates peredes. Kui keegi satub Roosi Äris nägema kassa juures kalendrit, kus 24. kuupäeva juures on linnuke ja Sapsi, siis teadke, et see on see ajalooline päev, kui selle nimeline poest pärleid ja muid ehtetarvikuid ostis. Ei tea küll, mis toimub.
Hargipitsi aga heegeldan jõudsalt edasi. Vähemalt üks kodus olevast lõngast saab omale salli näol uue kuju. Kokkusaamisest veidi kehvasid pilte leiab SIIT

sapsi jättis jälje 23:56 - Link - kommentaarid (6)