Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

389408 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
Oktoober 2008

.:Peatse kohtumiseni!:.

16 Oktoober 2008
Üle nädala on juba möödas.
Ausalt öeldes ei ole ma suutnud sallile nime valida. Pakutud nimed on fantastilised. Kõik need kanarbikud ja krookused ja lumimarjad jne. Vikikese poolt tuli Deisi sall. Et nagu pühendus tütrele. See idee ka meeldib. Kui Deisi Anelle enamus ajast tubli ei oleks, siis ma nii palju teha ei saaks. Eks ta aegajalt saab kallistades vardaga ka sutse Mõistev laps.
Aitäh kõikidele pakkujatele. Lõpliku otsuse tegemise lükkan veidike edasi. Momendil võtan uue salli tegemisele ja eks siis paistab mis tunde muster teise värviga tekitab.
Leili33, lugesin ära ja nuppe on täpselt 378 peaks äkki jäämagi selle nupps-nupps-nupps juurde. Momendil on see sall oksjonil.


Muudest asjadest ka.
Käisme tintsiku ja karmeniga Aire juures käsitööpäevadel. Nagu alati oli mõnus olemine. Ja nagu mul kombeks midagi ei teinud. Sokid olid küll kaasas, kuid tegudeni ei jõudnud. Karmeni viisin nii kaugele, et ta soetas kohapeal lõnga ja hakkas neid poppe sokke kuduma Ma sain oma ringvardad kätte ja nüüd saab salli jälle kuduma hakata. Kaupa sai tegelikult rohkem soetatud- raamat, lõnga loomulikult, pärleid , seebivärvi jne. Sekund hiljem, kui ma olin mehele telefonis uhkustanud oma piiiiisikesest väljaminekust, soetasin veel värvidekomplekti ja krakleelaki, mis nii väike väljaminek minu jaoks polnud. Minu õnneks sain veel hilise sünnipäevakingi tintsikult. Aitäh sulle!

Selveri laadapäevadelt soetatud pildiraamid said uue kuue. Kraklee on hea asi. Lihtne aga efektne. Olenevalt laki peale kantava värvi paksusest tekivad suured või väiksed praod. Lahe!!Ma lähen nüüd oma pruuni edasi kuduma. Poolikute kudumite kast ajab täitsa üle juba

Nauditavat sügist!!
sapsi jättis jälje 17:53 - Link - kommentaarid (1)