Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391517 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
September 2008

.:Peatse kohtumiseni!:.

21 September 2008
Särav postitus
Kõik sai alguse sellest, et õde soovis oma elukaaslase vanaemale suurt salli sünnipäevaks. Pitssalli laitsin kohe maha kuna neid pidi tal olema aga ühtegi ei kasuta. Nii sai teoks Revontuli. Lihtne, kuid efektne.

Muster: Revontuli by AnneM
Lõng: Aade Artistic
Varras: nr.4
Kulu: ~210gr (peopesa suurune kera jäi 250gr tokist üle)
Suured tänud Anne476 tõlke eest.


Kuna kasutasin peenemat varrast, siis tegin suurema kui õpetuses. Lõpuread olid jubedad , samas viimistlemine on üllatavalt lihtne. Nüüd tahaks omale ka kududa aga mitte õlarätikut vaid midagi muud selle mustriga
Algselt oli plaan panna see tegemine värvispektrisse. Kuna ma aga polnud kindel, et ikka on oran˛, siis kindluse mõttes heegeldasin ühe pitsi ka rätile.Kui nüüd pilte võrrelda, kumb on "õiget" värvi? Sall õigus. Pitsi jaoks ostsin liiga tumeda oran˛i Sissy10 niidi. Tegelikult on täitsa oran˛.
Ema kinkis sünnipäevaks hunnik köögirätikuid. Nii on igavatel õhtutel tegevus olemas.

Ja see pole veel kõik. Kaks ilma kolmandata ei jää
Olen paar korda seebitegu katsetanud. Päris esimest tulemust ei kannata näidata, kuid teised on juba täitsa kobedad. Kasutatud läbipaistvat ja läbipaistmatut glütseriinseepe, kollast värvi, aroomiõli RoosiÄrist ja Avilandrast. Viimasest kohast on pärit ka meganunnud seebivormid. Tegu vaid, et seep neist kätte saada. Aga tulemus on vaeva väärt.

sapsi jättis jälje 20:13 - Link - kommentaarid (21)